Rīga, 21.maijs, LETA. Par AS "Ventspils zivju konservu kombināts" lielāko īpašnieku kļuvusi SIA "Stema Capital", kuras vienīgais īpašnieks ir "Ventspils zivju konservu kombināta" vadītājs Renārs Dadzītis, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Stema Capital" iegādājusies 81,66% "Ventspils zivju konservu kombināta" akciju.
Iepriekš kompānijas kapitālā 81,66% akciju piederēja SIA "FishTrans", kuras īpašnieki ir Kārlim Gebaueram piederošā SIA "AK Building" (80%) un Dadzītis (20%).
"Ventspils zivju konservu kombināta" kapitālā 11,67% akciju īpašnieks joprojām ir Andris Zībergs, kamēr pārējās kompānijas akcijas pieder kopumā 11 akcionāriem.
Dadzītis ir "Ventspils zivju konservu kombināta" vienīgais valdes loceklis.
Kompānija "Stema Capital" reģistrēta 2017.gadā, un tās pamatkapitāls ir 80 576 eiro. Kompānija pērn ieņēmumus no pamatdarbības neguva un cieta zaudējumus 69 eiro apmērā.
LETA jau vēstīja, ka Kurzemes rajona tiesa šogad 15.aprīlī "Ventspils zivju konservu kombinātam" ierosināja tiesiskās aizsardzības procesa lietu.
Šogad 13.maijā "Ventspils zivju konservu kombinātam" bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parāds 308 911 eiro apmētā, liecina "Firmas.lv" dati.
"Ventspils zivju konservu kombināta" apgrozījums 2023.gadā bija 4,675 miljoni eiro, kas ir par 2,3% mazāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga 2,3 reizes un bija 60 930 eiro. Uzņēmums ražo preces lielākoties pēc SIA "Karavela" pasūtījumiem. Kompānijas finanšu dati par 2024.gadu pagaidām nav publiskoti.
Kompānija "Ventspils zivju konservu kombināts" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,835 miljoni eiro. Uzņēmuma pamatdarbības veids ir zivju un zivju produktu pārstrāde, kā arī zivju konservu izgatavošana.
Par "Ventspils zivju konservu kombināta" lielāko īpašnieku kļuvusi uzņēmuma vadītājam piederoša kompānija
LETA 21.05.2025
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...