Rīga, 20.maijs, LETA. Ceļojumu birojs SIA "Averoja" pagājušajā gadā strādāja ar 22,03 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 0,3% - līdz 544 313 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugumu pērn ietekmēja pieaugošais pieprasījums no esošajiem klientiem, kā arī jaunu klientu piesaiste.
Tāpat pērn "Averoja" piedalījās valsts, pašvaldību un komercsektora dalībnieku izsludinātajos iepirkumos par tūrisma pakalpojumu piegādi un tādējādi noslēgti jauni sadarbības līgumi.
Kompānijā norāda, ka šogad un nākamgad plānota "Averoja" finanšu uzskaites sistēmas nomaiņa, ņemot vērā esošās sistēmas uzturētāja paziņojumu par sistēmas darbības pārtraukšanu. Tāpat ceļojumu birojs turpinās darbu pie e-rēķinu ieviešanas.
Šogad "Averoja" prioritāte būs korporatīvo klientu segmenta attīstība.
2023.gadā "Averoja" strādāja ar 19,831 miljona eiro apgrozījumu un 542 734 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1996.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro. "Averoja" vienīgā īpašniece ir Sanita Rugina.
Ceļojumu biroja "Averoja" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,1%
LETA 20.05.2025
"Invego" dzīvojamo māju projekta "Mārupes sirds" pirmo kārtu par 11 miljoniem eiro būvēs "Ekoteh būve"
LETA 18.06.2026
Rīga, 18. jūn., LETA. Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego" noslēdzis 11 miljonu eiro vērtu būvniecības līgumu ar SIA "Ekoteh būve" par dzīvojamo māju projekta "Mārupes sirds" pirmās kārtas būvniecību, liecina kompānijas paziņojums biržai
...
Apģērbu mazumtirgotāja "New Yorker Latvija" apgrozījums pērn pieaudzis par 9,7%
LETA 18.06.2026
Rīga, 18. jūn., LETA. Apģērbu mazumtirgotāja SIA "New Yorker Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 25,751 miljons eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6,8% un bija 5,543 miljoni eiro, liecina info
...
Pētījums: Latvijā mākslīgo intelektu izmanto 12,2% uzņēmumu un tas ir viens no zemākajiem rādītājiem ES
LETA 18.06.2026
Rīga, 18. jūn., LETA. Latvijā mākslīgo intelektu (MI) izmanto 12,2% uzņēmumu, un tas ir viens no zemākajiem rādītājiem Eiropas Savienībā (ES), aģentūru LETA informēja darbaspēka konsultāciju uzņēmumā "Erda Group", atsaucoties uz veikto pētījumu, kurā
...