Rīga, 11.maijs, LETA. Būvniecības uzņēmuma AS "Siguldas būvmeistars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 10,202 miljoni eiro, kas ir par 5,4% mazāk nekā 2023.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās trīs reizes un bija 301 177 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka pagājušais gads uzņēmumam bijis veiksmīgs un peļņu nodrošināja iepriekš veiktās investīcijas.
Apgrozījuma un peļņas kritumu uzņēmuma vadība skaidro ar pieaugušajām darbaspēka izmaksām un augstajām kredītu procentu likmēm.
Savukārt 2025.gadā uzņēmums turpinās daudzdzīvokļu mājas būvniecību Cēsīs. Vienlaikus plānots saglabāt gan būvmateriālu tirdzniecības, gan dolomīta šķembu ražošanas apmērus, uzņēmums turpinās attīstīt dzīvojamo ēku būvniecību un nekustamo īpašumu nomu.
"Siguldas būvmeistars" 2023.gadā strādāja ar 10,79 miljonu eiro apgrozījumu un guva 894 582 eiro peļņu.
Uzņēmuma specializācija ir inženierbūvju būvniecība un dzīvojamo namu celtniecība. Būvmateriālu ražošanā "Siguldas būvmeistars" specializējas dolomīta šķembu ražošanā. Uzņēmumam pieder reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs "Gāles nams".
"Siguldas būvmeistars" reģistrēts 1991.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 204 894 eiro. "Siguldas būvmeistara" akcionāri ir 63 privātpersonas, lielākie no tiem ir Jānis Libkovskis (36,3%), Jānis Odziņš (10,8%), Dāvis Odziņš (9,83%), Laura Odziņa (9,83%), Iveta Odziņa (9,83%) un Juris Pošeika (8,6%).
"Siguldas būvmeistara" apgrozījums pērn samazinājies par 5,4%
LETA 11.05.2025
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...