Rīga, 7.maijs, LETA. Ceļu un ūdensapgādes sistēmu būves uzņēmums SIA "Rubate" pagājušajā gadā strādāja ar 13,285 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,6% mazāk nekā 2023.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 8,5 reizes līdz 197 268 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn ražošanas izmaksas samazinājušās par 11%, bet administrācijas izmaksas pieaugušas par 9,8%.
Kompānijas vadība informē, ka nākotnes līgumi tiek slēgti ar šī brīža materiālu un darbaspēka izmaksu cenām, vislielāko vērību pievēršot pasūtītāju maksātspējai.
Uzņēmums turpinās attīstīt pašreizējos darbības virzienus, tos modernizējot un ieviešot jaunas tehnoloģijas, kā arī nolietotos pamatlīdzekļus aizstās ar modernākiem un ražīgākiem, teikts vadības ziņojumā.
"Rubate" 2023.gadā strādāja ar 16,119 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,678 miljonu eiro peļņu.
"Rubate" nodarbojas ar ārējo un iekšējo inženiertīklu izbūvi, ceļu, ielu un laukumu būvniecību, būvuzraudzību un karjeru apsaimniekošanu.
"Rubate" reģistrēta 1996.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 106 140 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Andis Augulis (50%), Māris Sliede (45%) un Sandis Jankovs (5%).
Ceļu būves uzņēmuma "Rubate" apgrozījums pērn samazinājies par 17,6%
LETA 07.05.2025
precizēta - KEM nodevusi sabiedriskajai apspriešanai rīkojuma projektu par plānoto vēja parku "Aloja"
LETA 17.12.2025
(Precizēts ciema nosaukums 8. rindkopā.)
Rīga, 17. dec., LETA. Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) sabiedriskajai apspriešanai nodevusi rīkojuma projektu par SIA "Utilitas Wind" plānoto vēja elektrostaciju (VES) parku "Aloja", liecina informācij
...
"SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Latvijā bāzētā aviokompānija "SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Par maksātnespējas procesa administratori iecelta Marija Mišina.
Kreditoru pieteikšanās termiņš ir
...
Tiesa skatīs "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien skatīs Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
"SmartLynx Airlines" līdzšinējais izpilddirektors Edvins Demeņus aģentūrai
...