Rīga, 5.maijs, LETA. Bankas "Citadele" grupā ietilpstošās līzinga kompānijas SIA "Citadele Factoring" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,9 miljoni eiro, kas ir par 3,9% vairāk nekā 2023.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 10,2% un bija 1,131 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pēc "Citadele Factoring" pagājušā gada pārskatā minētā, 2024.gada beigās kompānijas līzinga portfelis bija 5,8 miljonu eiro apmērā, tostarp 64% veidoja vieglo automašīnu līzinga darījumi, 20% - industriālo un ražošanas iekārtu līzinga darījumi, bet 7% - komerctransporta līzings.
Vienlaikus kompānijas faktoringa portfeļa apmērs 2024.gada beigās bija 57,8 miljoni eiro.
Procentu ieņēmumi no faktoringa darījumiem pagājušajā gadā ir pieauguši 1,5 reizes, salīdzinot ar 2023.gadu, nodrošinot 3,8 miljonu eiro apgrozījumu.
2023.gadā "Citadele Factoring" apgrozījums bija 4,717 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 1,259 miljoni eiro.
Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" ir trešā lielākā banka Latvijā. Tās obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā. Aptuveni 75% bankas "Citadele" akciju pieder starptautiskai investoru grupai un citiem mazākuma akcionāriem, ko pārstāv investīciju kompānija "Ripplewood Advisors LLC". Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas īpašumā ir gandrīz 25% akciju.
"Citadele Factoring" apgrozījums pērn pieaudzis par 3,9%
LETA 05.05.2025
"Monum" investēs 15 miljonus eiro dzīvojamajā projektā Ķengaragā
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Būvuzņēmums SIA "Monum" ieguldīs 15 miljonus eiro pirmā pašu attīstītā dzīvojamā projekta īstenošanā Rīgā, Ķengaraga apkaimē, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Projekts paredz divu daudzdzīvokļu ēku būvniecību ar kopumā 160 dzī
...
precizēta - "Monum" investēs 19 miljonus eiro dzīvojamajā projektā Ķengaragā
LETA 04.02.2026
(Informācijas avots precizē investīciju summu virsrakstā un 1. rindkopā.)
Rīga, 4. febr., LETA. Būvuzņēmums SIA "Monum" ieguldīs 19 miljonus eiro pirmā pašu attīstītā dzīvojamā projekta īstenošanā Rīgā, Ķengaraga apkaimē, aģentūru LETA informēja uzņ
...
Dānijas loģistikas grupa "DSV" pabeigusi "Schenker" juridisko apvienošanu Latvijā
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Dānijas loģistikas grupa "DSV" pabeigusi loģistikas uzņēmuma SIA "Schenker" juridisko apvienošanu Latvijā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka Latvijā loģistikas uzņēmums "Schenker" mainījis no
...