Rīga, 29.apr., LETA. Par 220 002 eiro palielināts apakšveļas ražotāja "New Rosme" pamatkapitāls, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pirms palielināšanas kompānijas pamatkapitāls bija 920 706 eiro, bet pēc palielināšanas tas ir 1 140 708 eiro.
Pamatkapitāla palielināšanas noteikumos teikts, ka kompānijas īpašnieks - Zviedrijas uzņēmums "Rosme Lingerie" - palielinājis pamatkapitālu ar naudu, palielinot vienas kapitāldaļas nominālvērtību no 306 902 eiro līdz 380 236 eiro.
Pamatkapitāla palielināšanas mērķis ir "New Rosme" pārcelšanās izmaksu finansēšana, teikts pamatkapitāla palielināšanas noteikumos.
Jau ziņots, ka "New Rosme" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,832 miljoni eiro, kas ir par 18,6% mazāk nekā 2023.gadā, kā arī kompānija cieta 639 793 eiro zaudējumus pretstatā peļņai gadu iepriekš.
Kompānija 2025.gadā plāno pārcelt ražošanu uz jaunām telpām Deglava ielā, Rīgā, bet kompānijas biroju - uz jaunām telpām Rīgas centrā.
Kompānija "New Rosme" reģistrēta 1993.gadā. "New Rosmes" vienīgā īpašniece ir Zviedrijas kompānija "Rosme Lingerie". Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir pašu modelēto korsešu izstrādājumu ražošana un tirdzniecība Eiropas Savienības un NVS valstu tirgos. Otrs darbības virziens ir šūšanas pakalpojumu sniegšana Zviedrijas un citiem Eiropas uzņēmumiem.
Par 220 002 eiro palielināts apakšveļas ražotāja "New Rosme" pamatkapitāls
LETA 29.04.2025
Sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šodien plkst. 13 sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.
Izsole ilgs līdz 11. septembra plkst. 13. Izsolei pretendenti var reģistrēties no plkst. 13 līdz 1. sep
...
Melleņu audzētāji: Raža atsevišķās saimniecībās šogad sarukusi līdz pat 80% salīdzinājumā ar plānoto
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šogad melleņu raža Latvijā atsevišķās saimniecībās varētu būt pat par 80% mazāka, nekā plānots, jo ziemas sals nodarījis būtiskus postījumus krūmiem, lai gan citās saimniecībās raža saglabājusies pērnā gada līmenī, aģentūrai LET
...
Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta "Viadukta" un "Baltijas būves" apvienība "VBB"
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta personu apvienība "VBB", kurā ietilps SIA "Viadukts" un SIA "Baltijas būve", liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.
Pašvaldības iepirkumā par tilta pārbūvi pā
...