Rīga, 14.apr., LETA. E-komercijas grupas "220.lv" mātesuzņēmums "PHH Group" palielinājis pamatkapitālu no viena līdz 62 miljoniem eiro, aģentūru LETA informēja "220.lv" pārstāvji.
Grupas pamatkapitālu palielinājis "PHH Group" galvenais akcionārs, starptautiskais investīciju fonds "MidEuropa" kopā ar citiem akcionāriem.
Uzņēmumā norāda, ka pamatkapitāla palielināšana ir stratēģisks solis, kas vērsts uz iepriekšējo zaudējumu līdzsvarošanu un ilgtspējīgas finanšu struktūras nodrošināšanu nākotnē.
Plānots, ka investīcijas tiks novirzītas darbības stabilizēšanai, klientu apkalpošanas uzlabošanai, tehnoloģiskajām inovācijām un darbības efektivitātes stiprināšanai.
"PHH Group" izpilddirektors Daiņus Ļuļis norāda, ka šis investīciju posms apliecina akcionāru uzticību pašreizējam stratēģiskajam virzienam.
Viņš akcentē, ka pēdējo piecu gadu laikā "PHH Group" ir paplašinājusies visā Baltijā, tostarp Somijas tirgū. Investīciju rezultātā uzņēmums ir attīstījis pārdevējiem paredzēto tirdzniecības platformu "Marketplace", tādējādi pircējiem nodrošinot plašāku preču sortimentu - vairāk nekā 12 miljonus vienību salīdzinājumā ar trīs miljoniem vienību pirms trim gadiem.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka interneta veikala "220.lv" pārvaldītājs Latvijā SIA "Pigu Latvia" finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.aprīļa līdz 2024.gada 31.martam, strādāja ar 37,771 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa bija 370 254 eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš,
"Pigu Latvia" reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3 735 984 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvas "Pigu".
"PHH Group" tika izveidota, kad "Pigu Group", kurā iekļaujas arī "220.lv", apvienojās ar Somijas "Hobby Hall". "PHH Group" pārvalda e-veikalus un tirdzniecības platformas Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Uzņēmuma grupā ir "220.lv", "Pigu.lt", "Kaup24.ee", "Hansapost.ee" un "Hobbyhall.fi".
"220.lv" mātesuzņēmuma "PHH Group" pamatkapitāls palielināts līdz 62 miljoniem eiro
LETA 14.04.2025
"Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1,514 miljonus eiro
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Kosmētikas ražotājs AS "Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1 514 213,6 eiro jeb 0,4 eiro par vienu akciju, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga" par piektdien akcionāru kārtējā s
...
Ventspils 6. vidusskolas korpusu pielāgo speciālo izglītības programmu īstenošanai
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Ventspils 6. vidusskolā sākta ēkas korpusa pielāgošana speciālo izglītības programmu īstenošanai, aģentūru LETA informēja "Ventspils nekustamie īpašumi" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Lithens.
Līdzšinējie Ventspils 2.
...
Pašvaldība: "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā, aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldība.
Tukuma novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš kā kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis lēmu
...