Rīga, 2.apr., LETA. Latvijas Bankas Uzraudzības komiteja trešdien izsniegusi licenci jaunai risku apdrošināšanas kompānijai - "Sincera Insurance", aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Bankas preses dienestā.
"Sincera Insurance" licence izsniegta sauszemes transportlīdzekļu, izņemot dzelzceļa transportu, apdrošināšanā (KASKO) un dažādu finansiālo zaudējumu apdrošināšanā.
Izvērtējot iesniegtos dokumentus, Latvijas Banka ir secināja, ka "Sincera Insurance" atbilst Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas likuma prasībām, kas ir par pamatu, lai Latvijas Banka izsniegtu apdrošināšanas licences.
"Sincera Insurance" valdē, pēc "Firmas.lv" datiem, strādā Pāvels Maksimovs un Inna Viļenska.
Savukārt kompānijas padomē strādā Artjoms Boļšakovs, Dmitrijs Zaznovs un Iļja Arefjevs, kurš šobrīd ir arī ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Vairo" valdes priekšsēdētājs.
"Sincera Insurance" reģistrēta 2024.gada 22.oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 3,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Apdrošināšanas kompānijas vienīgā īpašniece ir AS "Discover Car Hire".
Vienlaikus "Discover Car Hire" īpašnieki ir SIA "IDEAI" (96,81%), Boļšakovs (0,67%), Igors Noženko (0,67%), Viļenska (0,67%), Zaznovs (0,67%) un pati "Discover Car Hire" (0,5%). Savukārt "IDEAI" īpašnieki ir Zaznovs (30%), Boļšakovs (30%), Eduards Zolotuhins (13,33%), Viļenska (13,33%) un Noženko (13,33%).
2023.gadā "Discover Car Hire" strādāja ar 68,037 miljonu eiro apgrozījumu un 11,81 miljona eiro peļņu.
Tādējādi Latvijā darbojas piecas licencētas risku apdrošināšanas kompānijas - "Balcia Insurance", "Balta", "Baltijas apdrošināšanas nams", "BTA Baltic Insurance Company" un "Sincera Insurance". Tāpat Latvijā strādā vairāku ārvalstu apdrošinātāju filiāles.
Latvijas Banka izsniegusi licenci risku apdrošinātājam "Sincera Insurance"
LETA 02.04.2025
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...