Rīga, 1.apr., LETA. Biedrību "Sabiedrība par atklātību - Delna" turpmāk vadīs līdzšinējā tās juriste Krista Asmusa, aģentūru LETA informēja "Delna".
Savukārt direktores vietniece būs interešu aizstāvības un projektu vadītāja Agnija Birule.
Šādas izmaiņas notikušas, jo pēc vairāk nekā četriem gadiem biedrības direktores amatu nolēmusi atstāt Inese Tauriņa.
Biedrībā norāda, ka izmaiņas "Delnas" vadībā notiek laikā, kad tās darbība un finanšu stāvoklis ir stabils, un tas nodrošinās iespēju jaunajai komandai sekmīgi turpināt īstenot "Delnas" stratēģiskos mērķus.
Tāpat ir notikušas izmaiņas "Delnas" padomes sastāvā. Padomes priekšsēdētājas ir Evita Goša, padomē strādās arī Anna Plaudiņa, Aleksejs Loskutovs, Roberts Alhimionoks un Kristīne Tarvida, kas ievēlēta martā.
"Delna" ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas "Transparency International" nodaļa Latvijā. "Transparency International" darbojas kopš 1993.gada, "Delna" - kopš 1998.gada 27.augustā.
Biedrības mērķis ir veidot atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, valsts un privātajā sektorā, kā arī personu savstarpējās attiecībās, teikts tās mājaslapā.
"Delnu" pārvalda tās biedri, kas ievēl padomi. Savukārt padome ieceļ direktoru un pārrauga biedrības darbu.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Delna" 2023.gadā strādāja ar 199 688 eiro apgrozījumu un 11 861 eiro peļņu.
Biedrību "Sabiedrība par atklātību - Delna" turpmāk vadīs juriste Asmusa
LETA 01.04.2025
Kalnciemā notiks sabiedriskā apspriešana par izmaiņām "EcoLead" piesārņojušās darbības atļaujā
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. Kalnciema pagasta kultūras namā šodien plkst. 17.30 notiks sabiedriskā apspriešana par akumulatoru pārstrādes uzņēmuma SIA "EcoLead" iesniegtajiem grozījumiem A kategorijas piesārņojošas darbības atļaujā, aģentūru LETA informēja
...
Tūroperatori: Ziemassvētkos un Jaunajā gadā gandrīz izpārdoti ceļojumi uz Ēģipti, Kanāriju salām un Dubaiju
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir gandrīz izpārdoti ceļojumi uz Ēģipti, Kanāriju salām, Dubaiju un citiem eksotiskiem galamērķiem, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori.
Latvijas tūroperatora SIA "Novatours" pārdošanas va
...
"Rietumu banka" izsniegusi 3,9 miljonu eiro kredītu "ABC Parking" autostāvvietu kompleksa "Jēkaba kazarmas" iegādei
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. "Rietumu banka" ir izsniegusi 3,9 miljonu eiro kredītu SIA "ABC Parking", lai iegādātos "Jēkaba kazarmu" autostāvvietu kompleksu, aģentūru LETA informēja "Rietumu bankā".
"ABC Parking" iegādāsies 100% "Jēkaba kazarmu" autostāvv
...