Rīga, 20.marts, LETA. Ieguldot divus miljonus eiro, SIA "Kardioloģijas privātprakse", kas strādā ar nosaukumu "Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centrs", atvērusi jaunu klīniku biznesa centrā "Elemental", Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.
"Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centrs" tuvāko piecu gadu laikā plāno apkalpot 100 000 pacientu un veicināt medicīnas tūrisma attīstību Latvijā.
"Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centra" izveidotājs, kardiologs Roberts Feders norāda, ka kopš 2019.gada apkalpoti gandrīz 20 000 pacientu. Klientu skaits ik gadu turpināja palielināties, tāpēc nolemts paplašināties, kas ļaus uzņemt vēl lielāku skaitu pacientu.
Klīnika specializējas kardioloģijā, tajā skaitā arī bērnu kardioloģijā, plaušu, aknu un kuņģa zarnu trakta slimību ārstēšanā, endokrinoloģijā, sporta medicīnā, ģimenes veselībā, uztura zinātnē, neiroloģijā, ginekoloģijā, uroloģijā un psihiatrijā.
Tāpat klīnikā būs pieejams arī "Gulbja laboratorijas" analīžu nodošanas punkts, bet stāvu zemāk - aptieka. Papildus tam "Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centrs" sācis sadarbību ar fizioterapijas klīniku "Fiziocentrs", lai realizētu fizioterapijas un sporta nodarbības cilvēkiem ar sirds slimībām.
"Kardioloģijas privātprakse" 2024.gadā strādāja ar 435 664 eiro apgrozījumu un 99 998 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centrs" izveidots 2019.gadā. Kompānijas īpašnieks ir Feders.
"Dr. Federa Vācijas-Latvijas kardioloģijas centrs" ieguldījis divus miljonus eiro jaunā klīnikā
LETA 20.03.2025
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...