Rīga, 7.marts, LETA. Transportlīdzekļu koplietošanas pakalpojumu sniedzēja "CityBee" un automašīnu abonēšanas platformas "MyBee" vadītāja amatā iecelts Aleksandrs Busarovs, aģentūru LETA informēja "CityBee" pārstāvji.
Busarovam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze operatīvās darbības uzlabošanas un vadības jomā. Viņš ir ieņēmis operāciju vadības direktora amatu Lielbritānijas reklāmas tehnoloģiju uzņēmumā "Bidstack Group", kā arī viņš vairākus gadus ir strādājis Latvijas nacionālajā aviokompānijā "airBaltic", pārraugot biznesa procesus.
Busarovs norāda, ka uzņēmumu mērķis ir turpināt inovācijas mobilitātes jomā.
Latvijā "CityBee" pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Olainē, Ķekavā, Ādažos un Jelgavā.
"CityBee" darbojas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.
"CityBee" un "MyBee" ir daļa no starptautiskās uzņēmumu grupas "Modus Group".
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "CityBee Latvija" apgrozījums 2023.gadā bija 18,999 miljoni eiro, kas par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās vairākkārtīgi - līdz 163 811 eiro. Uzņēmums reģistrēts 2019.gadā, un tā pamatkapitāls ir 602 800 eiro. "CityBee Latvija" vienīgais īpašnieks ir Lietuvas "CityBee Solutions".
Tāpat "MyBee" darbojas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, pārvaldot vairāk nekā 1500 transportlīdzekļu visā Baltijā.
"MyBee Latvija" reģistrēta 2022.gada oktobrī, un tā pamatkapitāls ir 402 800 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Lietuvas "Modus Mobility". Laika periodā no 2022.gada 4.oktobra līdz 2023.gada decembrim uzņēmums strādāja ar 707 262 eiro apgrozījumu un 196 113 eiro zaudējumiem.
"CityBee" un "MyBee" vadītāja amatā iecelts Busarovs
LETA 07.03.2025
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...