Rīga, 11.febr., LETA. Mazumtirgotājs SIA "Lidl Latvija" pārdevis Dārzciemā jaunatvērtā "Lidl" veikala īpašumu par 8,3 miljoniem eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Darījumu veido zemes īpašums 8577 kvadrātmetru platībā un izbūvētā veikala ēka 2652 kvadrātmetru platībā, norāda uzņēmumā.
"Lidl Latvija" komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana aģentūrai LETA norādīja, ka šis ir viens no īpašumiem, kuru "Lidl Latvija" piedāvāja investoriem, un tas tika pārdots nekustamo īpašumu uzņēmumam SIA "VK47".
Viņa akcentēja, ka, līdz ar īpašuma īpašnieku maiņu šim veikalam nekas nemainīsies, jo "Lidl" ir ilgtermiņa nomnieks, un klienti nekādu atšķirību nepamanīs.
Vienlaikus Hasana nekomentēja citu iespējamo "Lidl" īpašumu pārdošanu, norādot, ka patlaban ir noticis tikai šis viens darījums un uzņēmums izskata dažādas attīstības iespējas, gan pašiem būvējot veikalus, gan izskatot nomas iespējas.
Jau ziņots, ka "Lidl Latvija" šogad 16.janvārī atvēra "Lidl" veikalu Lapsu ielā, Rīgā, un papildu veikala ierīkošanai tika izbūvētas jaunas gājēju ietves, izveidota viedā luksoforu sistēma un jauns apgaismojums, kā arī tika izbūvēta kanalizācija un atjaunots asfalta segums Lapsu un Deglava ielās.
Tāpat vēstīts, ka "Lidl Latvija" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.marta līdz 2024.gada 29.februārim, strādāja ar 470,605 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi, turpinot investēt mazumtirdzniecības veikalu ķēdes attīstībā, pieauga 4,1 reizi un bija 14,816 miljoni eiro.
Pēc jaunākās informācijas, līdz 2024.gada novembrim "Lidl Latvija" investīcijas infrastruktūras izveidē un veikalu tīkla attīstībā veidoja vairāk nekā 370 miljonus eiro.
"Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".
"VK47" 2023.gadā strādāja ar apgrozījumu 31 772 eiro apmērā un guva peļņu 16 387 eiro apmērā, liecina "Firmas.lv". Uzņēmums reģistrēts 2012.gada septembrī, un tā pamatkapitāls ir 3 503 350 eiro. "VK47" pieder Vladimiram Balaņenkovam (24,04%) un viņam pilnībā piederošajiem uzņēmumiem SIA "Eirospektrs" (62,8%) un SIA "Māja 2002" (13,16%).
"Lidl Latvija" pārdevis Dārzciemā jaunatvērtā veikala īpašumu par 8,3 miljoniem eiro
LETA 11.02.2025
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...