Rīga, 4.febr., LETA. Zemnieku saimniecības "Kliģeni" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,209 miljoni eiro, kas ir par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānija cieta zaudējumus 88 163 eiro apmērā pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn saimniecību nepiemeklēja riski vai neskaidri apstākļi, kas ietekmētu saimnieciskās darbības finansiālos rezultātos.
Vienlaikus Krievijas karadarbības Ukrainā rezultātā saglabājās ekonomiskā nenoteiktība, ko "Kliģeni" izjuta ar energoresursu, degvielas un citu preču cenu pieaugumu, piebilsts vadības ziņojumā.
2023.gadā "Kliģeni" apgrozījums bija 3,964 miljoni eiro, kas ir par 14,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus saimniecība guva 94 987 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Zemnieku saimniecība "Kliģeni" reģistrēta 1992.gadā, un tās īpašnieks ir Aleksandrs Raubiško.
Zemnieku saimniecības "Kliģeni" apgrozījums pērn pieaudzis par 6,2%
LETA 04.02.2025
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...