Rīga, 29.janv., LETA. AS "Reģionālā investīciju banka" (RIB) piešķīrusi kredītu 2,5 miljonu eiro apmērā SIA "Industriālais parks Dambis" ilgtspējīgu komercīpašumu attīstībai Rīgā, aģentūru LETA informēja RIB pārstāvji.
"Industriālais parks Dambis" aizdevumu izmantos nekustamā īpašuma iegādei Ilzenes ielā 1B un Lugažu ielā 2, Rīgā. Kopējā darījuma summa sasniedz 3,8 miljonu eiro.
Iegādātā īpašuma kopējā platība ir 17 000 kvadrātmetru, un tajā atrodas ražošanas telpas, ko var izmantot dažādu nozaru uzņēmumi.
"Industriālais parks Dambis" ir SIA "Pantheon" grupas uzņēmums, kas specializējas nekustamā īpašuma iegādē un attīstībā, īpašu uzsvaru liekot uz infrastruktūras modernizāciju, īpašumu vizuālās pievilcības uzlabošanu un ilgtspējas prasību integrēšanu.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Industriālais parks Dambis" reģistrēts 2024.gada oktobrī, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro.
"Industriālā parka Dambis" vienīgās īpašnieces "Pantheon" finanšu dati par 2023.gadu nav publiskoti, bet 2022.gadā uzņēmums strādāja ar 17 250 eiro apgrozījumu un 43 400 eiro zaudējumiem. "Pantheon" reģistrēta 2020.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,13 miljoni eiro. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir Jevgēņijs Bobreņevs un Aleksandrs Ļevžerovics, kuriem katram pieder 44,95% kapitāldaļu, bet 9,99% daļu pieder Aleksejam Bobreņevam.
Savukārt RIB peļņa 2023.gadā bija 9,144 miljoni eiro, kas ir 40,6 reizes vairāk nekā 2022.gadā.
Pēc aktīvu apmēra RIB 2023.gada beigās bija septītā lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija. Bankas lielākie akcionāri ir SIA "SKY Investment Holding" (44%), Ukrainas pilsonis Jurijs Rodins (33,76%) un Marks Bekkers (10,57%).
"Reģionālā investīciju banka" piešķīrusi 2,5 miljonu eiro kredītu kompānijai "Industriālais parks Dambis"
LETA 29.01.2025
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...