Rīga, 26.janv., LETA. Risku apdrošināšanas kompānija "Balcia", sadarbojoties ar veselības tehnoloģiju jaunuzņēmumu "Medon", ceļojuma apdrošināšanā iekļauj ārstu tiešsaistes konsultācijas, aģentūru LETA informēja "Balcia" pārstāvji.
Turpmāk "Balcia" klienti ar ceļojuma apdrošināšanu vajadzības gadījumā varēs pieteikties attālinātai vizītei pie ģimenes ārsta no Latvijas.
Konsultācija tiks sniegta pēc iespējas ātrāk - darba dienās darba laikā tā būs pieejama stundas laikā, bet ārpus darba laika - cik drīz vien iespējams. Medicīnas speciālista konsultācijā tiešsaistē "Medon" platformā ārsts ieteiks, kā rīkoties, un nepieciešamības gadījumā varēs izrakstīt arī medikamentu recepti. Viena ceļojuma laikā būs iespēja sazināties ar ārstu divas reizes, ja nepieciešama atkārtota konsultācija vai gadījušies citi veselības izaicinājumi.
Ģimenes ārsta konsultāciju tiešsaistē ceļojuma laikā var saņemt tie "Balcia" klienti, kam jau ir aktīva ceļojumu apdrošināšanas polise, un visi tie, kas iegādāsies polises turpmāk. Pieteikties konsultācijai var caur "Balcia" mobilo lietotni vai "medon.lv/balcia" digitālo vietni.
"Balcia" ir Latvijā dibināta risku apdrošināšanas kompānija. "Balcia" strādāja ar centrālo biroju Rīgā un filiālēm Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Vācijā. Netiešā veidā būtiska līdzdalība "Balcia Insurance" kapitālā ir Gintam Dandzbergam, Paulam Dandzbergam un Martam Dandzbergam (katram no 20% līdz 33%).
"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "Medon" reģistrēta 2020.gadā un tās pamatkapitāls ir 126 470 eiro. Uzņēmums pēdējā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.septembra līdz 2024.gada 31.augustam, strādāja ar 59 600 eiro apgrozījumu un 34 300 eiro zaudējumiem. "Medon" ir 11 īpašnieki - 22,1% daļu pieder Robertam Lasovskim, pa 18% daļu - Andrejam Mironovam un Mārtiņam Ērglim. AS "Novo Holdings", SIA "EC finance", AS "Obelo Capital" un SIA "EMK Ventures" pieder pa 7,5% daļu, bet Helvijam Henšelim - 7,3% daļu. Pārējiem īpašniekiem pieder zem 2% uzņēmuma daļu.
"Balcia" ceļojumu apdrošināšanā iekļauj ārsta tiešstaistes konsultāciju
LETA 26.01.2025
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...