Rīga, 14.janv., LETA. Automašīnu "Volkswagen" izplatītājs Baltijā un "Audi" automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā "Moller Baltic Import" šodien informēs par uzņēmuma 2025.gada plāniem un aktualitātēm.
Tāpat pasākumā "Moller Baltic Import" informēs par 2024.gada rezultātiem un iepazīstinās ar jauno izpilddirektoru Justu Nekrošu.
Pasākums notiks plkst.11 "36.line Grill Restaurant", Baznīcas ielā, Dubultos.
Jau ziņots, ka "Moller Baltic Import" apgrozījums pagājušajā gadā bija 332,119 miljoni eiro, kas ir par 15,7% vairāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 3,2% - līdz 13,467 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 2008.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,807 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Please, authorize, to proceed
"Moller Baltic Import" informēs par 2025.gada plāniem un aktualitātēm
LETA 14.01.2025
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...