Rīga, 28.okt., LETA. SIA "Bauskas novada komunālserviss" (BNKS) kapitāldaļu turētāja pārstāvis, novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs, pārmetot neapmierinošu procesu vadību, ir pieņēmis lēmumu par Dzintara Cāzera atsaukšanu no BNKS valdes priekšsēdētāja amata, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Romānovs apgalvo, ka BNKS darbībā ir konstatētas vairākas problēmas, kuru dēļ uzņēmuma darbība 2024.gada otrajā un trešajā ceturksnī vērtējama kā neapmierinoša. Kapitālsabiedrības valdes priekšsēdētājs Cāzers neesot piedāvājis risinājumus, kuri spētu nodrošināt uzņēmuma darbību tā, lai sniegtie pakalpojumi, klientu serviss un komunikācija gan ar pakalpojumu saņēmējiem, gan pašvaldību kā dibinātāju tiktu nodrošināta labā kvalitātē un kapitālsabiedrības darbību varētu vērtēt pozitīvi.
"Nepilnvērtīga komunikācija un neapmierinoša procesu vadība BNKS konstatēta gan atkritumu saimniecības un namu apsaimniekošanas, gan ūdenssaimniecības pakalpojumu jomā," norāda Romānovs.
Ņemot vērā minēto, BNKS dalībnieku ārkārtas sapulcē pieņemts lēmums par Cāzera atsaukšanu no BNKS valdes priekšsēdētāja amata.
Tāpat pašvaldības vadība izskata iespējamās pārmaiņas uzņēmuma vadības struktūrā.
Pagaidām BNKS darbu vadīs kapitālsabiedrības valdes loceklis Uģis Saukums.
"Firmas.lv" dati liecina, ka novada komunālā uzņēmuma apgrozījums pērn ir bijis 4 761 944 eiro, uzņēmums cietis 642 681 eiro zaudējumus.
Pārmetot neapmierinošu procesu vadību, no amata atsaukts "Bauskas novada komunālservisa" valdes priekšsēdētājs Cāzers
LETA 28.10.2024
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...