Rīga, 2.okt., LETA. SIA "Līvānu siltums" Līvānu novadā siltumapgādi pieslēgs dažu dienu laikā, aģentūra LETA uzzināja Līvānu novada pašvaldībā.
Ņemot vērā vēsos un vējainos laikapstākļus, kā arī izvērtējot laika prognozes, kas liecina, ka arī turpmāk gaidāms vēss un mitrs laiks, Līvānu novada pašvaldības izpilddirektors izdevis rīkojumu par apkures sezonas sākšanu Līvānu novadā. Apkure no otrdienas pakāpeniski tiks pieslēgta dažu dienu laikā - gan daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, gan izglītības iestādēs un citās pašvaldības ēkās.
Apkures sezonu "Līvānu siltuma" klienti sāks ar zemāku tarifu. Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, tarifa samazinājums ir par 11,93%, sasniedzot 54,2 eiro par megavatstundu.
"Firmas.lv" dati liecina, ka pašvaldības uzņēmuma "Līvānu siltums" apgrozījums pērn bijis 1 765 759 eiro, bet zaudējumi - 237 178 eiro.
Līvānu novadā apkuri sola pieslēgt dažu dienu laikā
LETA 02.10.2024
"Virši" pārņēmusi pirmās astoņas "Astarte" degvielas uzpildes stacijas
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. Energoresursu tirgotāja AS "Virši-A" zīmols "Virši" patlaban ir ieviests pirmajās astoņās no kopumā paredzētajām 17 SIA "Naftimpeks" piederošajām SIA "Astarte-nafta" degvielas uzpildes stacijām, aģentūru LETA informēja "Virši" p
...
Jelgavā dezinficēs dzeramā ūdens apgādes sistēmu
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. No šodienas līdz trešdienai Jelgavā veiks dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
Kā skaidro SIA "Jelgavas ūdens", dezinfekcijas laikā ūdenim iespējams neliels hlora
...
"Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši"
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. "Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu piena lopkopības un graudkopības zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši", aģentūru LETA informēja "Luminor Bank" pārstāvji.
Aizdevums ļaus saimniecībai iegādāties papildu 33,78 hekt
...