Rīga, 28.jūl., LETA. Kooperatīvā sabiedrība "Baltijas dārzeņi" pagājušajā gadā strādāja ar 27,938 miljonu eiro apgrozījumu, kas saglabājās iepriekšējā gada līmenī, savukārt kooperatīva peļņa samazinājās 3,6 reizes un bija 17 019 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kooperatīva gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn tika realizēta visa kooperatīvu biedru izaudzētā produkcija. Tostarp tirgū piedāvāti gan jauni produkti, gan piesaistīti jauni klienti.
Vadības ziņojumā arī norādīts, ka investīcijas kooperatīva turpmākajā attīstībā un modernizācijā pērn veidoja 1,877 miljonus eiro.
Tāpat uzņēmuma vadība min, ka pērn apstiprināts ražošanas un investīciju plāns periodam no 2023.gada 1.janvāra līdz 2025.gada 31.decembrim. Plānā paredzēts veidot darbības finansēšanas fondu, kurš veidos līdz 8,2% no biedru atzītās saražotās produkcijas realizācijas vērtības, ko novirzīs Ražotāju organizācijas darbības programmas īstenošanai.
Programma iekļauj pasākumus ražošanas plānošanai, produktu kvalitātes uzlabošanai un saglabāšanai, tirdzniecības uzlabošanai, pētniecības un eksperimentālajai ražošanai, apmācībai un vides aizsardzības pasākumiem.
Kooperatīva vadība norāda, ka tās mērķis ir realizēt visu biedru izaudzēto produkciju un papildus piesaistīt jaunus piegādātājus, lai palielinātu realizācijas apjomu un stabilizētu savu piedāvājumu tirgū.
Vienlaikus ziņojumā teikts, ka šī gada budžets pildās saskaņā ar biedru apstiprināto 2024.gada plānu.
Jau ziņots, ka 2022.gadā "Baltijas dārzeņi" strādāja ar 28,193 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīva peļņa pieauga par 8,2% un bija 60 726 eiro.
"Baltijas dārzeņi" ir kooperatīvā sabiedrība, kas reģistrēta 2005.gadā. Kooperatīvs nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību. Kooperatīvs apvieno 17 saimniecības.
Kooperatīva "Baltijas dārzeņi" apgrozījums pērn saglabājies iepriekšējā gada līmenī
LETA 28.07.2024
Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums palielinājis līdzdalību "Indexo" kapitālā līdz 18,13%
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Aigaram Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums AS "Alppes Capital" palielinājis līdzdalību ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" kapitālā līdz 18,13%, teikts "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kesenfelda ģimenes
...
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
Cēsīs pabeigta Stacijas laukuma pārbūve un autoosta atsāk darbu
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Cēsīs pabeigti galvenie Stacijas laukuma teritorijas rekonstrukcijas darbi un šodien plkst. 12 AS "CATA" atsāks reisu izpildi un pasažieru apkalpošanu atjaunotajā teritorijā Stacijas laukumā, izmantojot jaunizveidotās iekāpšanas
...