Rīga, 22.jūl., LETA. Vides apsaimniekošanas koncernā AS "CleanR grupa" ietilpstošā industriālo atkritumu un būvgružu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "CleanR Verso" valdē darbu atstās Guntars Levics, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.
Vienlaikus Levics turpinās darbu "CleanR grupas" valdē, kurā strādā kopš 2022.gada februāra.
Kompānijā norāda, ka Levica vietā "CleanR Verso" valdei pievienosies Jānis Reinfelds, kurš darbu sāks trešdien, 24.jūlijā.
Darbu kompānijas valdē turpinās tās priekšsēdētājs Aleksandrs Ugorenko.
2023.gadā "CleanR Verso" strādāja ar 13,221 miljona eiro apgrozījumu un 1,275 miljonu eiro peļņu. Kompānija reģistrēta 2022.gadā, un tās pamatkapitāls ir 350 000 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
"CleanR Verso" veic industriālo un būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un pārstrādi atkārtoti izmantojamos materiālos.
Jau vēstīts, ka "CleanR grupa" pagājušajā gadā strādāja ar 102,023 miljonu eiro apgrozījumu un 10,243 miljonu eiro peļņu.
Kompānija "CleanR grupa" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 346 000 eiro. "CleanR grupas" kapitālā 94% pieder Guntara Kokoreviča SIA "TAK Capital", bet 6% akciju īpašnieks ir Harijs Krongorns. "CleanR grupa" obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".
"CleanR Verso" valdē darbu atstās Levics
LETA 22.07.2024
"Pernod Ricard Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā samazinājās par 1,6%
LETA 09.12.2025
Rīga, 9. dec., LETA. Alkoholisko dzērienu vairumtirgotājs SIA "Pernod Ricard Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. jūlija līdz šā gada 30. jūnijam, strādāja ar 25,046 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,6% mazāk nekā gadu iepr
...
Degvielas tirgotāja "Kool Latvija" valdes priekšsēdētājas amatā iecelta Logina
LETA 09.12.2025
Rīga, 9. dec., LETA. Degvielas tirgotāja SIA "Kool Latvija" valdes priekšsēdētājas amatā iecelta Jana Logina, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Vienlaikus par "Kool Latvija" valdes locekli iecelta Dace Grinsone.
Tādējādi valdes priekšsēdētāja amatu
...
Sākas sabiedriskā apspriešana "EcoLead" A kategorijas piesārņojušās darbības atļaujas atjaunošanai
LETA 09.12.2025
Rīga, 9. dec., LETA. No šodienas sākas sabiedriskā apspriešana akumulatoru pārstrādes uzņēmuma SIA "EcoLead" A kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pa
...