Rīga, 9.jūl., LETA. Piegādes platforma "IziPizi" un virtuālās tirgus platforma "Svaigi.lv" pabeigušas apvienošanās procesu, aģentūru LETA informē "Svaigi.lv" pārstāvji.
Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka sadarbībā ar Latvijas zemniekiem "IziPizi" un "Svaigi.lv" izstrādājuši risinājumu, lai palīdzētu Latvijas pārtikas ražošanas nozarei, veidojot kopīgu tirgus vietu, kas veicina Latvijas ražotāju konkurētspēju un pieejamību.
"IziPizi" un "Svaigi.lv" vadītājs Rolands Dzenis atzīmē, ka sadarbības modelis ļauj ražotājam pašam noteikt pārdošanas cenu. Iepriekšējais darbības modelis maza apjoma pieprasījumam bija ierobežojošs, jo ražotājiem bija dārgi un neizdevīgi piegādāt dažus produktus pircējiem, kuri atrodas lielā attālumā no ražotnes.
Dzenis informē, ka patlaban ir izveidota plašāka piegādes teritorija un uzlabots process, lai piegādei būtu pieejami saldētie produkti. Tāpat uzņēmums strādā pie piegādes ātruma uzlabošanas, lai pircējs preci saņemtu nākamajā dienā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "IziPizi" 2023.gadā strādāja ar 74 299 eiro apgrozījumu, kas ir par 20,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmums pērn cieta zaudējumus 31 963 eiro apmērā pretēji peļņai pērn.
Iepriekš jau ziņots, ka apvienošanās plāns paredz, ka "Svaigi.lv" turpmāk būs platformu, kur ražotāji varēs tirgot savu produkciju par savām cenām, savukārt "IziPizi" turpinās sniegt loģistikas pakalpojumus. Apvienošanās mērķis ir izveidot pārtikas aprites infrastruktūru, lai saīsinātu ceļu no "Lauka līdz galdam".
Uzņēmums reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 77 800 eiro. Kompānija pieder Dzenim (84,85%), Andrim Zakalovskim (5%), Mārtiņam Kamaram (4,5%), Artim Galejam (4,5%) un Armandam Magonem-Jaunpetrovičam (1,12%).
Savukārt virtuālā tirgus "Svaigi.lv" īpašniece SIA "Svaigi" 2023.gadā strādāja ar 228 787 eiro apgrozījumu un 35 061 eiro zaudējumiem.
Kompānija pieder "IziPizi" (80%) un Elīnai Novadai (20%).reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 46 760 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pabeigta platformu "IziPizi" un "Svaigi.lv" apvienošanās
LETA 09.07.2024
"Animas": Diabēta asistenta attīstībā būtiska ir atbilstība datu aizsardzības prasībām
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Diabēta asistenta attīstībā viens no būtiskākajiem jautājumiem ir darbs ar veselības datiem un mākslīgā intelekta (MI) modeļu apmācība, ko nevar veidot atrauti no normatīvās vides un datu aizsardzības prasībām, aģentūrai LETA pa
...
"E-silva": Saglabājas augsts pieprasījums pēc sausas malkas
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Pieprasījums pēc tūlītējam patēriņam piemērotas jeb sausas malkas saglabājas augsts, bet tendence iepirkt "zaļu" malku pašžāvēšanai samazinās, liecina meža izsoļu sistēmas Latvijā "E-silva" apkopotā informācija.
Kā norāda "E-si
...
Svētdien biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju, lai iebilstu pret jaunu biometāna ražotni
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Svētdien, 23. augustā, jaundibināmā biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju "Lēdurgas ceļš", lai pievērstu uzmanību Lēdurgā esošās biogāzes ražotnes paplašināšanas problēmjautājumiem, aģentūru LETA informēja biedrības "Mūsu
...