Rīga, 1.jūl., LETA. Veikalu tīkla "top!" franšīzes partneris SIA "LPB" pagājušajā gadā strādāja ar 50,17 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 30,7% un bija 2,953 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "LPB" tīklā strādāja 39 pārtikas veikali, viens tirdzniecības stends un divas kafejnīcas. Tāpat darbu turpināja arī kompānijas maizes ceptuve un konditoreja "Maiznīca Priekule".
Kā norāda vadība, šogad kompānijā plānots uzlabot preču klāstu, apkalpošanas kvalitāti un palielināt "LPB" rentabilitāti pārtikas mazumtirdzniecības veikalos. Plānots strādāt arī pie konditorejas tirgus daļas palielināšanas un jaunu pārtikas veikalu atvēršanas.
"LPB" 2022.gadā strādāja ar 47,837 miljonu eiro apgrozījumu un 2,259 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 280 560 eiro. "LPB" kapitālā 25% pieder Jānim Strautiņam, Atim Sausnītim, Aloizam Norkusam un Jurim Aizezeram.
Veikalu tīkla "top!" franšīzes partnera "LPB" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,9%
LETA 01.07.2024
"Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1,514 miljonus eiro
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Kosmētikas ražotājs AS "Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1 514 213,6 eiro jeb 0,4 eiro par vienu akciju, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga" par piektdien akcionāru kārtējā s
...
Ventspils 6. vidusskolas korpusu pielāgo speciālo izglītības programmu īstenošanai
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Ventspils 6. vidusskolā sākta ēkas korpusa pielāgošana speciālo izglītības programmu īstenošanai, aģentūru LETA informēja "Ventspils nekustamie īpašumi" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Lithens.
Līdzšinējie Ventspils 2.
...
Pašvaldība: "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā, aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldība.
Tukuma novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš kā kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis lēmu
...