Rīga, 16.jūn., LETA. Par 19 868 eiro tiks labiekārta ārtelpa pie Mākslu skolas Carnikavā, mājaslapā informē Ādažu novada pašvaldība.
Projektā plānots labiekārtot Ādažu novada Mākslu skolas Carnikavas mācību punkta publisko ārtelpu, izveidojot savienojošu gājēju celiņu vietā, kur gājēji šobrīd šķērso zālienu, padarīt pievilcīgu skolas galveno ieeju, izveidojot koka terasi, uzstādot soliņus, atkritumu urnu un ierīkojot norobežojošus apstādījumus.
No kopējā finansējuma 12 660 eiro plānoti no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, bet 7208 eiro - no pašvaldības budžeta.
Jūnijā pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA "Working Group" par skolas publiskās ārtelpas labiekārtošanu.
Labiekārtošanas darbi plānoti vasarā.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Working Group" reģistrēta 2013.gadā. Uzņēmuma īpašnieks ir Kristaps Vansovičs.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. SIA "Working Group" pērn strādāja 750 000 eiro apgrozījumu un 28 600 eiro zaudējumiem.
Labiekārtos ārtelpu pie Mākslu skolas Carnikavā
LETA 16.06.2024
"Depozīta iepakojuma operatora" apgrozījums pērn samazinājies par 2,1%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. SIA "Depozīta iepakojuma operators" (DIO) pagājušajā gadā strādāja ar 25,57 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, taču uzņēmums cieta 251 873 eiro zaudējumus pretstatā peļņai 2024. gadā, liecina inf
...
"Baltic Restaurants Latvia" apgrozījums pērn palielinājies par 1%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. SIA "Baltic Restaurants Latvia", kas strādā ar zīmoliem "Daily", "Chat", "Restart" un "Noonbox", apgrozījums pagājušajā gadā bija 30,45 miljoni eiro, kas ir par 1% vairāk nekā 2024. gadā, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās
...
Zīmola "Rūdolfs" produktu ražotāja apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. Bioproduktu ražotājs SIA "Lat Eko Food", kas darbojas ar zīmolu "Rūdolfs", pagājušajā gadā strādāja ar 12,362 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 62% - līdz 1,528
...