Rīga, 24.maijs, LETA. Auto nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējs "Avis" Baltijā ir izveidojis jaunu pakalpojumu "Avis Campers", tādējādi klienti turpmāk varēs iznomāt arī kemperus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Kopumā Baltijas valstīs ir pieejamas 18 jaunas kempinga automašīnas- "Ford" markas "Tourer Lift" un "Fiat" markas "Tourer Alkoven".
Uzņēmumā norāda, ka kemperu nomas termiņš būs no piecām dienām līdz vienam mēnesim. Savukārt, lai iznomātu kemperi, būs nepieciešama "B" kategorijas autovadītāja apliecība, kā arī tās turētajam jābūt vismaz 23 gadu vecam ar minimālo auto vadīšanas stāžu - viens gads.
"Avis" ir starptautiska kompānija, un Latvijā to pārstāv SIA "Ideal Services", kas 2023.gadā strādāja ar apgrozījumu 7,9 miljoni eiro, kas ir par 20,6% vairāk nekā 2022.gadā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
"Ideal services" apgrozījums 2022.gadā bija 6,55 miljoni eiro, kas ir par 16% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga par 38% - līdz 365 533 eiro.
Uzņēmums "Ideal Services" ir reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 22 760 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Osauhing Ideal Baltic", bet patiesie labuma guvēji ir Urmass Isoks un Katrina Isoka.
Automašīnu nomas uzņēmums "Avis" Baltijā piedāvās iznomāt arī kemperus
LETA 24.05.2024
"Depozīta iepakojuma operatora" apgrozījums pērn samazinājies par 2,1%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. SIA "Depozīta iepakojuma operators" (DIO) pagājušajā gadā strādāja ar 25,57 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, taču uzņēmums cieta 251 873 eiro zaudējumus pretstatā peļņai 2024. gadā, liecina inf
...
"Baltic Restaurants Latvia" apgrozījums pērn palielinājies par 1%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. SIA "Baltic Restaurants Latvia", kas strādā ar zīmoliem "Daily", "Chat", "Restart" un "Noonbox", apgrozījums pagājušajā gadā bija 30,45 miljoni eiro, kas ir par 1% vairāk nekā 2024. gadā, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās
...
Zīmola "Rūdolfs" produktu ražotāja apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 25.06.2026
Rīga, 25. jūn., LETA. Bioproduktu ražotājs SIA "Lat Eko Food", kas darbojas ar zīmolu "Rūdolfs", pagājušajā gadā strādāja ar 12,362 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 62% - līdz 1,528
...