Rīga, 14.maijs, LETA. Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA "Senlejas" pagājušajā gadā strādāja ar 7,590 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,06% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās vairākkārt un bija 381 351 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka "Senlejas" turpināja pamatdarbību - svaigas atdzesētas liellopu, teļa, jaunlopu un aitas gaļas ražošanu, iepērkot lopus no Latvijas liellopu un aitu audzētājiem.
Vadības ziņojumā arī norādīts, ka kompānijas uzdevums ir noturēties lielāko Latvijas liellopu kautuvju pieciniekā. Investējot lielāka gaļas izgriešanas ceha un noliktavu jaunbūvē, kā arī fasēšanas tehnoloģiju modernizācijā, kompānija plāno gūt lielākus ienākumus no saražotās vienības kilograma. Uzņēmums arī paplašinās ražotās produkcijas klāstu.
Turpmāko attīstību plānots nodrošināt, sekojot līdzi notikumi attīstībai Latvijā un citās valstīs, izvērtējot riskus un nosakot to bīstamības pakāpi, lai savlaicīgi ieviestu kompensējošus pasākumus, pārskatot ieņēmumu un izdevumu struktūru, veicot tās optimizāciju, sekojot līdzi klientu vajadzībām, piesaistot jaunus klientus un attīstot jaunus produkcijas veidus.
Tāpat uzņēmuma vadība skaidro, ka darbību turpinās atbilstoši kvalitātes un attīstības mērķa politikai, lai panāktu konkurētspējas palielināšanu, nodrošinot nepārtrauktu saimnieciskās darbības pilnveidošanu un tā vērtības paaugstināšanu, veidojot un uzturot biznesa ētiku un stratēģisko vadību.
Vadības ziņojumā minēts, ka Krievijas iebrukuma Ukrainā radītā situācija joprojām rada neskaidrības uzņēmuma darbībai, tomēr "Senlejas" spēs turpināt darbību vismaz 12 mēnešus.
"Senlejas" 2022.gadā strādāja ar 7,586 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 31 262 eiro.
Kompānija "Senlejas" reģistrēta 1992.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2835 eiro. Kompānijas kapitālā 50,26% īpašnieks ir Alvis Mihailovs, savukārt 49,74% īpašniece ir Ina Meija.
Gaļas pārstrādātāja "Senlejas" apgrozījums palicis nemainīgs
LETA 14.05.2024
"Animas": Diabēta asistenta attīstībā būtiska ir atbilstība datu aizsardzības prasībām
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Diabēta asistenta attīstībā viens no būtiskākajiem jautājumiem ir darbs ar veselības datiem un mākslīgā intelekta (MI) modeļu apmācība, ko nevar veidot atrauti no normatīvās vides un datu aizsardzības prasībām, aģentūrai LETA pa
...
"E-silva": Saglabājas augsts pieprasījums pēc sausas malkas
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Pieprasījums pēc tūlītējam patēriņam piemērotas jeb sausas malkas saglabājas augsts, bet tendence iepirkt "zaļu" malku pašžāvēšanai samazinās, liecina meža izsoļu sistēmas Latvijā "E-silva" apkopotā informācija.
Kā norāda "E-si
...
Svētdien biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju, lai iebilstu pret jaunu biometāna ražotni
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Svētdien, 23. augustā, jaundibināmā biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju "Lēdurgas ceļš", lai pievērstu uzmanību Lēdurgā esošās biogāzes ražotnes paplašināšanas problēmjautājumiem, aģentūru LETA informēja biedrības "Mūsu
...