Rīga, 29.apr., LETA. SIA "Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no 1.jūnija samazināsies par 10,5%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotā informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp ūdensapgādes pakalpojumu tarifs no 2024.gada 1.jūnija samazināsies par 9,1% un būs 1,49 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kamēr kanalizācijas pakalpojumu tarifs samazināsies par 11,4% un būs 2,34 eiro par kubikmetru bez PVN.
Apstiprinātie tarifi būs spēkā līdz 2026.gada 31.maijam, savukārt no 2026.gada 1.jūnija "Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi pieaugs, tostarp ūdensapgādes pakalpojumu tarifs palielināsies līdz 1,57 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs pieaugs līdz 2,54 eiro par kubikmetru bez PVN.
Šobrīd "Dobeles ūdens" ūdensapgādes pakalpojumu tarifs ir 1,64 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs ir 2,64 eiro par kubikmetru bez PVN.
"Dobeles ūdens" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,437 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2023.gadā bija 2,166 miljoni eiro, bet peļņa - 139 056 eiro. "Dobeles ūdens" pieder Dobeles novada pašvaldībai.
"Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no jūnija samazināsies par 10,5%
LETA 29.04.2024
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...