Rīga, 26.apr., LETA. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC), pamatojoties uz Negodīgas komercprakses aizlieguma likuma 15.panta pirmās daļas 1.punktu, liedzis piekļuvi tūrisma pakalpojumu sniedzēja SIA "Miasfor" tīmekļvietnei "tohike.lv", liecina PTAC lēmums.
Tāpat piekļuves ierobežojumi noteikti "Miasfor" lapām sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram".
Piekļuve liegta, jo PTAC ir konstatējis, ka "Miasfor" patērētājiem piedāvā kompleksos tūrisma pakalpojumus bez nodrošinājuma, kas aizsargātu patērētājus no saistību neizpildes vai nepienācīgas izpildes tūrisma operatora likviditātes problēmu dēļ.
Tāpat "Miasfor" patērētājiem piedāvā kompleksos tūrisma pakalpojumus bez speciālās atļaujas (licences) tūrisma operatora pakalpojumu sniegšanai un bez reģistrēšanās PTAC tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzē.
Lēmums pieņemts 25.aprīlī.
PTAC lēmumu "Miasfor" var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā viena mēneša laikā no dienas, kad lēmums stājies spēkā.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Miasfor" reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir viens eiro. Uzņēmumam nav publiskotu finanšu datu. "Miasfor" pieder Sergejam Šaburovam.
PTAC liedzis piekļuvi tūrisma pakalpojumu sniedzēja "Miasfor" interneta vietnēm
LETA 26.04.2024
IUB skatīs "R grupas" sūdzību LVM iepirkumā par kokmateriālu pārvadājumiem
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) šodien skatīs mežizstrādes uzņēmuma SIA "R grupa" sūdzību AS "Latvijas valsts meži" (LVM) iepirkumā par kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanu 2026.-2030. gadā ar kravas kokvedēju sastā
...
"Dobeles dzirnavnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 21,4%
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Graudu pārstrādes uzņēmums AS "Dobeles dzirnavnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 289,207 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,9% un bija 15,572 miljoni eiro, l
...
Rīgā atklāta "Neste Easy Wash" automazgātava Vienības gatvē
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Degvielas tirgotājs SIA "Neste Latvija" Rīgā atklājis automatizētu automazgātavu "Neste Easy Wash" Vienības gatvē, aģentūru LETA informēja "Neste Latvija" pārstāvji.
Uzņēmuma pārstāvji investīcijas automazgātavas izveidē aģentū
...