Rīga, 28.marts, LETA. Sliežu, pārmiju un ritošā sastāva vairumtirgotājs SIA "Sigmen" pagājušajā gadā strādāja ar 16,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,3% mazāk nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa saruka 2,2 reizes un bija 558 103 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn lielākā uzmanība veltīta iekšzemes un ārvalstu tirgus izpētei un jaunu sadarbības partneru - pasūtītāju un piegādātāju - piesaistīšanai.
Tāpat investēts "Sigmen" materiāli-tehniskās bāzes nodrošināšanā, pārdošanas veicināšanā un izmaksu samazināšanā.
Uzņēmuma vadība norāda, ka, neskatoties uz apgrozījuma samazināšanos, uzņēmums ir strādājis veiksmīgi.
Iepriekš "Sigmen" bija sadarbība arī ar Krieviju, bet pēc Krievijas sāktā kara Ukrainā šī sadarbība pārtraukta, un tas būtiski neietekmē uzņēmuma saimniecisko darbību, teikts vadības ziņojumā.
"Sigmen" apgrozījums 2022.gadā bija 20,422 miljoni eiro, bet peļņa sasniedza 1,245 miljonus eiro.
"Sigmen" pamatdarbības veids ir tērauda izstrādājumu vairumtirdzniecība dzelzceļa vajadzībām, kas sevī ietver dzelzceļa sliežu, tramvaja sliežu, pārmiju un to rezerves daļu, kā arī ritošā sastāva un to rezerves daļu vairumtirdzniecību.
"Sigmen" reģistrēts 1998.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,775 miljoni eiro. "Sigmen" īpašnieki ir Aleksandrs Maksimovs (60,5%), Ģirts Kaļķis (26,5%), Toms Keirāns (4%), Aleksandrs Klokovs (4%), Jūlija Kuzņecova (2,5%) un Larisa Širokova (2,5%).
Sliežu vairumtirgotājam "Sigmen" apgrozījums pērn samazinājies par 21,3%
LETA 28.03.2024
Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā būs otrdien
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā, kur konstatētas problēmas pārseguma konstrukcijās, būs pieejams otrdien, 30. decembrī, aģentūru LETA informēja slimnīcas vadītāja Margarita Eperm
...
Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādina un izvērtē ārsti
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādinājusi un izvērtē kādas ārstes darbību, vērtēšanu plānojot noslēgt janvāra pirmajā pusē, aģentūrai LETA apstiprināja SIA "Bauskas slimnīca" valdes locekle
...
Latvijas Banka saņēmusi iesniegumu atļaujai izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Latvijas Banka ir saņēmusi SIA "Pom" iesniegumu atļaujai izteikt AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs"
akciju atpirkšanas piedāvājumu kompānijas akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, teikts biržas "Nasdaq Riga" paziņojumā.
Vie
...