Rīga, 20.marts, LETA. Universālveikals "Stockmann" modes aksesuāru nodaļas paplašināšanā ieguldījis 550 000 eiro, aģnetūru LETA informēja kompānijā.
Tostarp paplašinātas aksesuāru nodaļas telpas un ieviesti vairāki jauni "premium" klases zīmoli, piemēram, "Marc Jacobs", "Tory Burch" un "Zadig & Voltaire.
Aksesuāru nodaļas jaunā un paplašinātā daļa izvietota kādreizējās kafejnīcas vietā blakus galvenajai ieejai. Telpas renovācija ilga vairākus mēnešus, rezultātā izveidojot modernu un funkcionālu tirdzniecības zāli ar plašu skatu uz 13.janvāra ielu, norāda kompānijā.
LETA jau vēstīja, ka 2021.gadā tika veikta "Stockmann Delikatess" nodaļas renovācija, pilnībā pārveidojot tās vizuālo tēlu, uzstādot jaunas, energoefektīvas iekārtas un atverot kafejnīcu "Stockmann Cafe". Nodaļas renovācijā uzņēmums investēja 2,5 miljonus eiro. Savukārt 2022.gadā "Stockmann" atvēra modes un kosmētikas interneta veikalu, bet pērnā gada rudenī dienasgaismu ieraudzīja arī delikatešu e-veikals.
SIA "Stockmann" pagājušajā gadā strādāja ar 34,318 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus kompānijas zaudējumi pieauga par 22,3% - līdz 1,519 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānija reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 274 742 eiro. "Stockmann" īpašnieks ir Somijā reģistrētais "Stockmann". "Stockmann" grupa pārvalda universālveikalus "Stockmann" Somijā, Latvijā un Igaunijā, kā arī arī apģērbu tirdzniecības grupu "Lindex", kuras veikali darbojas 18 Eiropas un Tuvo Austrumu valstīs, to vidū Baltijas valstīs.
"Stockmann" modes aksesuāru nodaļas paplašināšanā ieguldījis 550 000 eiro
LETA 20.03.2024
Vecrīgā slēgs "Michelin" ieteikto "Barents" restorānu un bāru
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Vecrīgā, Smilšu ielā, tiks slēgts starptautiskajā gastronomijas ceļvedī "Michelin Guide" iekļautais "Barents" restorāns un bārs, aģentūrai LETA apliecināja restorāna un bāra direktore Laura Podgurska.
Viņa norādīja, ka restorā
...
papildināta - "Rīgas piena kombināts" izveidojis meitaskompāniju "Rīgas saldējuma fabrika"
LETA 20.01.2026
(Pievienots "Food Union" komentārs 5.-8. rindkopā.)
Rīga, 20. janv., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts", kas ietilpst piena pārstrādes koncernā "Food Union", izveidojis meitaskompāniju SIA "Rīgas saldējuma fabrika", liecina "
...
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...