Rīga, 22.janv., LETA. SIA "Kārsavas namsaimnieks" siltumenerģijas tarifs no šodienas pieaugs par 16,9% un būs 73,46 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotā informācija.
Jaunais tarifs būs spēkā no 22.janvāra līdz 2025.gada 21.janvārim.
SPRK lēmumā norāda, ka "Kārsavas namsaimnieks" siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 48,90 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - 21,70 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs - 2,86 eiro par MWh.
Vienlaikus SPRK apstiprinājusi arī "Kārsavas namsaimnieka" tarifus no 2025.gada 22.janvāra - paredzēts, ka siltumenerģijas gala tarifs būs 78,33 eiro par MWh. Siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 52,88 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - 22,59 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs - 2,86 eiro par MWh.
"Kārsavas namsaimnieks" reģistrēts 1994.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,907 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 791 055 eiro un peļņa - 43 896 eiro. "Kārsavas namsaimnieks" pieder Ludzas novada pašvaldībai.
"Kārsavas namsaimnieka" siltumenerģijas tarifs pieaugs par 16,9%
LETA 22.01.2024
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...