Rīga, 17.janv., LETA. Šodien plkst.13 Liepājā, Meldru ielā 8 SIA "ICS Property" ražošanas ēkā notiks preses brīfings, kurā iepazīstinās ar jauno ražotni, kā arī informēs par Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes darbību, aģentūru LETA informēja Liepājas SEZ pārvaldes komunikācijas speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.
No plkst.13 līdz 13.30 iepazīstināšana ar jauno "ICS Property" ražotni.
Savukārt no plkst.13.30 līdz 14 Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis iepazīstinās ar Liepājas SEZ pārvaldes plānoto darbību un attīstību 2024.gadā.
Kā vēstīts, Liepājā uzbūvēta jauna ražotni metālapstrādes uzņēmuma "ICS Steel" vajadzībām.
Uzbūvētas 3200 kvadrātmetrus plašas ražošanas telpas, kurās plānots izveidot 36 darbavietas. "ICS Steel" jaunajās telpās nodarbosies ar metāla izstrādājumu dažāda veida pārklājumu uzklāšanu.
"ICS Steel" reģistrēta 2022.gadā ar 2800 eiro pamatkapitālu. Uzņēmuma īpašnieki ir Ingus Sudmalis (45%), Uldim Klaperim piederošā SIA "Laser Clean" (39%), SIA "LK Alpha" (10%) un Ieva Riteniece (6%), liecina "Firmas.lv" informācija.
"ICS Property" 2021.gadā strādāja ar 32 896 eiro zaudējumiem.
"ICS Property" reģistrēta 2019.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Klaperim piederošā "Laser Clean" un Sudmalim piederošā SIA "Lemon pepper".
Informēs par Liepājas SEZ pārvaldes darbību
LETA 17.01.2024
Vaidere: Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (JV).
Kā aģentūru LETA informēja politiķes birojā, Vaidere ir vērsusies pie pre
...
papildināta - ĀCM uzliesmojums konstatēts "Vaiņodes bekona" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 cūku
LETA 21.01.2026
(Pievienoti PVD un "Vaiņodes bekona" komentāri 5.-7. rindkopā; papildināta 11. rindkopa.)
Rīga, 21. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums konstatēts Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk n
...
Bauskas slimnīca konstatē pārkāpumus un atlaiž iepriekš pēc sūdzībām atstādināto ārsti
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Bauskas slimnīca konstatējusi pārkāpumus un atlaidusi iepriekš pēc pacientu sūdzībām atstādināto ārsti, aģentūra LETA uzzināja SIA "Bauskas slimnīca".
Izvērtēšanas procesā, analizējot vairākas saņemtās pacientu sūdzības un ārs
...