Rīga, 4.janv., LETA. Rīgā, kvartālā starp Augusta Deglava, Lapsu un Nīcgales ielām, sākti jauna "Lidl" veikala būvdarbi, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Lidl Latvija" pārstāvji.
Plānots, ka jaunais "Lidl" veikals durvis vērs šī gada beigās.
Kompānijā norāda, ka jaunās "Lidl" veikala ēkas atrašanās vieta izvēlētā tā, lai to ērti būtu sasniegt apkārtējā Purvciema un Dārzciema iedzīvotājiem, kā arī pilsētniekiem, kas dzīvo nedaudz tālākajās Grīziņkalna un Pļavnieku apkaimēs.
Veikala ēkas un apkārtējās teritorijas projektu izstrādājuši SIA "Dual arhitekti", bet būvdarbus veiks SIA "Anzāģe".
Investīcijas jaunajā projektā "Lidl Latvija" pārstāvji neatklāj.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Lidl Latvija" finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.marta līdz 2023.gada 28.februārim, strādāja ar 442,378 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 4,4 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi saruka vairākkārt un bija 3,847 miljoni eiro.
"Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".
Patlaban 12 Latvijas pilsētās ir 26 "Lidl" veikali.
Rīgā pie Deglava ielas sākti jauna "Lidl" veikala būvdarbi
LETA 04.01.2024
Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums palielinājis līdzdalību "Indexo" kapitālā līdz 18,13%
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Aigaram Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums AS "Alppes Capital" palielinājis līdzdalību ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" kapitālā līdz 18,13%, teikts "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kesenfelda ģimenes
...
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
Cēsīs pabeigta Stacijas laukuma pārbūve un autoosta atsāk darbu
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Cēsīs pabeigti galvenie Stacijas laukuma teritorijas rekonstrukcijas darbi un šodien plkst. 12 AS "CATA" atsāks reisu izpildi un pasažieru apkalpošanu atjaunotajā teritorijā Stacijas laukumā, izmantojot jaunizveidotās iekāpšanas
...