Rīga, 19.dec., LETA. Saldējuma ražotājs SIA "Rūjienas saldējums", realizējot Lauku atbalsta dienesta modernizācijas projektu, sadarbībā ar "Swedbank" ieguldīs apmēram 1,5 miljonus eiro jaunā "Mini Melt BIG Ball" ražošanas iekārtā, aģentūru LETA informēja bankas pārstāvji.
Bankā atzīmē, ka "Rūjienas saldējums" regulāri veic ieguldījumus uzņēmuma attīstībā ar mērķi palielināt jaudas, paplašināt sortimentu un eksporta iespējas - uzbūvēta jauna saldētava un iegādātas saldējuma ražošanas iekārtas. Uzņēmums ir uzstādījis jaunas attīrīšanas iekārtas un plāno nomainīt apkures sistēmu.
Uzņēmumā sortimentā 2016.gadā tika ieviests produkts "Mini Melts", kas būtiski palielināja eksportu un nodrošināja jaunu klientu piesaisti. Pērn līdzās līdzšinējiem eksporta tirgiem uz 29 valstīm, piemēram, Poliju, Vāciju, Ukrainu, Īriju, un citām uzņēmums sākta produkcijas piegādi arī uz Kataru, Izraēlu un Maurīciju.
Jau vēstīts, ka "Rūjienas saldējums" pagājušajā gadā strādāja ar 5,451 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 53,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa saruka par 20,3% un bija 624 318 eiro.
Tostarp "Rūjienas saldējums" pērn no produkcijas pārdošanas vietējā tirgū guva ieņēmumus 1,459 miljonu eiro apmērā, kamēr kompānijas ieņēmumi eksporta tirgos veidoja 3,598 miljonus eiro. Salīdzinot ar 2021.gadu, kompānijas ieņēmumi vietējā tirgū samazinājās par 3,2%, kamēr eksportā realizētās produkcijas vērtība kāpa par 75,8%.
Uzņēmums reģistrēts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir 751 389 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Rūjienas saldējuma" vienīgais īpašnieks ir Igors Miezis.
Pēc aktīvu apmēra "Swedbank" ir lielākā banka Latvijā.
"Rūjienas saldējums" ieguldīs apmēram 1,5 miljonus eiro jaunā "Mini Melt BIG Ball" ražošanas iekārtā
LETA 19.12.2023
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...