Rīga, 12.dec., LETA. "Industra Bank" un SIA "PTP Store" (interneta veikals "9a.lv") noslēgušas līgumu par kredītlīniju 300 000 eiro apmērā uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un saistību refinansēšanai, aģentūru LETA informēja bankas pārstāvji.
"PTP Store" ir dibināta 2004.gadā un tās galvenie darbības virzieni ir industriālo un lauksaimniecības produktu, kā arī pakalpojumu tirdzniecība. Uzņēmumam ir vairāk nekā 40 aktīvi sadarbības partneri, pie kuriem izvietoti specializēti produktu stendi ar gultņiem, eļļām, blīvējumiem un pneimatikas produktiem.
Savukārt "9a.lv" ir uzņēmuma interneta veikals, kurā lielākoties tiek pārdoti produkti, kas saistīti ar industriālo profesionālo segmentu, taču uzņēmums vēlas nodrošināt visiem klientiem preču iegādi ar vienādiem nosacījumiem, kas sevī ietver cenu, piegādes laikus un norēķinu kārtību.
"PTP Store" valdes loceklis Sandris Šveisbergs norāda, ka pēc pandēmijas pērnais gads nesis ievērojamu aktivitātes pieaugumu nozarē, tāpēc, neskatoties uz dažādiem tirgus satricinājumiem, 2022.gadā kopumā "PTP Store" apgrozījums pieauga par 28%. Būtisku pienesumu uzņēmuma apgrozījumā sniedz lielie korporatīvie klienti - mežistrādes, lauksaimniecības un kokapstrādes uzņēmumi.
"PTP Store" pērn strādāja ar 1,517 miljonu eiro apgrozījumu un guva 265 370 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2828 eiro, un tā īpašnieks ir Šveisbergs.
"Industra Bank" 2023.gada deviņos mēnešos strādāja ar peļņu 4,851 miljona eiro apmērā, kas ir 3,1 reizi lielāka nekā 2022.gada deviņos mēnešos, liecina bankas publiskotā informācija.
Savukārt bankas koncerna peļņa 2023.gada deviņos mēnešos bija 4,427 miljoni eiro, kas ir 2,6 reizes vairāk nekā gadu iepriekš.
Banka izveidota 1994.gadā, un sākotnēji tās nosaukums bija "Multibanka". Vēlāk tā mainīja nosaukumu uz "SMP Bank", tad pārtapa par "Meridian Trade Bank", bet 2020.gada janvāra otrajā pusē banka mainīja nosaukumu uz "Industra Bank".
Bankas lielākais akcionārs ar 33,63% akciju ir SIA "J.A.Investment Holdings", kas pieder Jurijam Adamovičam, kurš plašāk pazīstams kā putnkopības uzņēmumu "Alūksnes putnu ferma", "Preiļu putni" un citu kompāniju īpašnieks. Savukārt 25% bankas akciju pieder SIA "HPI 2", kuras īpašnieki pastarpināti ir Ralfs un Andis Kļaviņi. Ralfam Kļaviņam pastarpināti pieder arī SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala", SIA "Mūkusalas māja" un SIA "Dienas grāmata".
"Industra Bank" piešķīrusi "PTP Store" kredītlīniju 300 000 eiro apmērā
LETA 12.12.2023
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 13 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nos
...
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 12.12.2025
Rīga, 12. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LETA
...
"SmartLynx Airlines": Spekulācijas par apzinātu uzņēmuma īpašnieku maiņu parādu dēļ nav patiesas
LETA 12.12.2025
Rīga, 12. dec., LETA. Spekulācijas par apzinātu Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" īpašnieku maiņu, lai atdalītu kompāniju no iepriekšējā īpašnieka "Avia Solutions Group" ar mērķi izvairīties no parādsaistībām, nav patiesas, aģentūra
...