Rīga, 1.dec., LETA. SIA "Talsu ūdens" no šodienas sāk ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšanu Kolkas pagastā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Kolkā ūdenssaimniecības pakalpojumi tiks nodrošināti kā līdz šim, proti, veicot ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu, avāriju novēršanas remontdarbus centralizētos tīklos, tehnisko noteikumu izsniegšanu, asenizācijas pakalpojumus Kolkā, klientu apkalpošanu. Kolkā klientiem ūdenssaimniecības pakalpojuma maksa nemainīsies, līdz jauna vienota ūdenssaimniecības pakalpojuma tarifa izstrādāšanai un apstiprināšanai visā "Talsu ūdens" apkalpes zonā.
Talsu novada dome šā gada 24.februārī pieņēma lēmumu sākt Talsu novada pašvaldības komunālo uzņēmumu reorganizācijas procesu, pievienojot "Talsu ūdens" trīs ūdenssaimniecības uzņēmumus, proti, SIA "Mērsraga ūdens", SIA "Kolkas ūdens" un SIA "Ziemeļkurzeme". Reorganizācijas process ir sākts un to plānots pabeigt nākamā gada pirmajā ceturksnī, informē pašvaldība.
Centralizētos ūdenssaimniecības pakalpojumus turpmāk nodrošinās "Talsu ūdens" Mērsraga pagastā no 1.novembra, savukārt Dundagas pagastā no nākamā gada 1.janvāra.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Talsu ūdens" reģistrēta 1991.gadā un tās pamatkapitāls ir 11,489 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 1,75 miljoni eiro un zaudējumi - 132 112 eiro. "Talsu ūdens" pieder Talsu novada pašvaldībai.
"Talsu ūdens" sāk ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšanu Kolkas pagastā
LETA 01.12.2023
"Animas": Diabēta asistenta attīstībā būtiska ir atbilstība datu aizsardzības prasībām
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Diabēta asistenta attīstībā viens no būtiskākajiem jautājumiem ir darbs ar veselības datiem un mākslīgā intelekta (MI) modeļu apmācība, ko nevar veidot atrauti no normatīvās vides un datu aizsardzības prasībām, aģentūrai LETA pa
...
"E-silva": Saglabājas augsts pieprasījums pēc sausas malkas
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Pieprasījums pēc tūlītējam patēriņam piemērotas jeb sausas malkas saglabājas augsts, bet tendence iepirkt "zaļu" malku pašžāvēšanai samazinās, liecina meža izsoļu sistēmas Latvijā "E-silva" apkopotā informācija.
Kā norāda "E-si
...
Svētdien biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju, lai iebilstu pret jaunu biometāna ražotni
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Svētdien, 23. augustā, jaundibināmā biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju "Lēdurgas ceļš", lai pievērstu uzmanību Lēdurgā esošās biogāzes ražotnes paplašināšanas problēmjautājumiem, aģentūru LETA informēja biedrības "Mūsu
...