Rīga, 17.nov., LETA. Darbu sācis "Elvi" franšīzes partnera SIA "Skarleta" veikals Liepājā, Zemnieku ielā, aģentūru LETA informēja SIA "Elvi Latvija".
Šis ir "Skarleta" pirmais pārvaldītais "Elvi" veikals. Tas iekārtots vairāk nekā 500 kvadrātmetru platībā.
Investīcijas veikala izveidē kompānijā nenorāda.
LETA jau vēstīja, ka oktobrī bijušais mazumtirdzniecības tīkla "SPAR" franšīzes partneris "Skarleta" pievienojās "Elvi" franšīzei.
Taujāti par "Skarleta" piederošo "SPAR" veikalu Saldū un tā iespējamo pārtapšanu par "Elvi", kompānijā pauda, ka par tālākiem "Elvi" un "Skarleta" sadarbības plāniem informācija tiks atklāta laika gaitā.
Tāpat vēstīts, ka Liepājā, Zemnieku ielā, darbību pārtrauks "SPAR" veikals.
SIA "SPAR Latvija" valdes loceklis Oskars Millers iepriekš aģentūrai LETA norādīja, ka kompānijai "Skarleta" pieder divi "SPAR" veikali. Par otru veikalu, kas atrodas Saldū, Rīgas ielā, Millers komentāru nesniedza.
"Skarleta" pērn augustā atvēra pirmos divus "SPAR" veikalus Latvijā.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka pagājušajā gadā "Skarleta" strādāja ar 791 617 eiro apgrozījumu, kas ir 4,1 reizi vairāk nekā 2021.gadā, taču uzņēmums cieta zaudējumus 211 786 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.
Uzņēmums reģistrēts 1994.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2916 eiro. Uzņēmums pieder Jānim Sausnītim (25%), Jurim Aizezeram (25%) un Andrejam Džeriņam (50%).
Savukārt kompānija "Elvi Latvija" reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,003 miljoni eiro. "Elvi Latvija" pieder Imantam Rendeniekam (50%), SIA "Fortis VM" (49,93%), kas pieder Rendeniekam (88%), Vitai Rendeniecei (9%) un Igoram Kozlovskim (3%), un SIA "Realto Capital" (0,07%), kuras vienīgais īpašnieks ir Alvis Krasovskis.
Ar "Elvi" franšīzi Latvijā strādā vairāk nekā 20 uzņēmumu, tostarp SIA "Aizkraukles sabiedrība", SIA "Antaris", SIA "Anvis", SIA "Artavs", SIA "Bēnes PB", SIA "CPA", SIA "Ciemupes maiznīca", SIA "D.M.I.", SIA "GElaus3", SIA "Firma Orions", SIA "Fortuna EK", SIA "Gaida", SIA "Jāņezers", SIA "Leo", SIA "Liedags L", SIA "ML dvīņi", SIA "Monēta", SIA "Nestik", SIA "Opus Wood", SIA "Viko", SIA "Vita mārkets", SIA "Visa Z" un SIA "Skarleta".
Darbu sācis "Elvi" franšīzes partnera "Skarleta" veikals Liepājā
LETA 17.11.2023
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...