Rīga, 17.nov., LETA. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinājusi palielinātos SIA "Lielvārdes remte" ūdenssaimniecības tarifus, liecina SPRK publicētā informācija.
Ogres novada Lēdmanes pagastā, Dzelmju ciemā un Lielvārdē ūdensapgādes pakalpojuma tarifs paaugstināts par 14,9%, tādējādi par vienu kubikmetru ūdens būs jāmaksā 1,16 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Savukārt maksa par kanalizāciju paaugstināta par 13%, kas nozīmē, ka būs jāmaksā 1,83 eiro par kubikmetru bez PVN.
Jumpravas pagastā un Kaibalas ciemā ūdensapgādes pakalpojuma tarifs paaugstināts par 5,5%, tādējādi par vienu kubikmetru ūdens būs jāmaksā 1,16 eiro bez PVN, savukārt maksa par kanalizāciju paaugstināta par 43%, kas nozīmē, ka būs jāmaksā 1,83 eiro par kubikmetru bez PVN.
Jaunie tarifi stāsies spēkā no 2024.gada 1.janvāra.
SPRK norāda, ka "Lielvārdes remtes" tarifu projekts bija pamatots un aprēķināts tādā apmērā, lai segtu "Lielvārdes remte" ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksas.
Jau ziņots, ka spēkā esošo tarifu paaugstināšanu uzņēmums pamatoja ar energoresursu cenu kāpumu, pamatlīdzekļu nolietojuma vērtības norakstījuma palielinājumu, pamatlīdzekļu uzturēšanas un remontu izmaksu pieaugumu, kā arī ūdenssaimniecības pakalpojumu darbības zonas paplašināšanu.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Lielvārdes remtes" apgrozījums pērn palielinājās par 29,9% un sasniedza 3,328 miljonus eiro, bet zaudējumi palielinājās vairākkārtīgi, līdz 1,093 miljoniem eiro.
"Lielvārdes remte" reģistrēta 1992.gadā, tās pamatkapitāls ir 5,821 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Ogres novada pašvaldība.
Apstiprināti palielinātie "Lielvārdes remte" ūdenssaimniecības tarifi
LETA 17.11.2023
IUB skatīs "R grupas" sūdzību LVM iepirkumā par kokmateriālu pārvadājumiem
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) šodien skatīs mežizstrādes uzņēmuma SIA "R grupa" sūdzību AS "Latvijas valsts meži" (LVM) iepirkumā par kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanu 2026.-2030. gadā ar kravas kokvedēju sastā
...
"Dobeles dzirnavnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 21,4%
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Graudu pārstrādes uzņēmums AS "Dobeles dzirnavnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 289,207 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,9% un bija 15,572 miljoni eiro, l
...
Rīgā atklāta "Neste Easy Wash" automazgātava Vienības gatvē
LETA 26.06.2026
Rīga, 26. jūn., LETA. Degvielas tirgotājs SIA "Neste Latvija" Rīgā atklājis automatizētu automazgātavu "Neste Easy Wash" Vienības gatvē, aģentūru LETA informēja "Neste Latvija" pārstāvji.
Uzņēmuma pārstāvji investīcijas automazgātavas izveidē aģentū
...