Rīga, 4.okt., LETA. Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētāja amatā Armandu Krauzi (ZZS), kurš sācis darbu zemkopības ministra amatā, nomainījis biškopis Guntars Melnis, aģentūru LETA informēja biedrības padomes priekšsēdētājs Juris Šteiselis.
Vienlaikus viņš norādīja, ka izmaiņas biedrības valdē tiek īstenotas pakāpeniski, un Krauze pagaidām vēl ir biedrības valdē.
Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētāja amatā Krauze strādāja kopš 2008.gada, liecina "Firmas.lv".
Latvijas Biškopības biedrība reģistrēta 1994.gadā, un tā pārstāv 3253 lauksaimniekus. Biedrības mērķis ir pārstāvēt biedru intereses, veicināt biškopības nozares attīstību un stabilu izaugsmi Latvijā.
Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētāja amatā Krauzi nomanījis Melnis
LETA 04.10.2023
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...