Rīga, 2.okt., LETA. Liepājā, Zemnieku ielā, savu darbību pārtrauks "SPAR" veikals, aģentūru LETA informēja SIA "SPAR Latvija" valdes loceklis Oskars Millers.
Vienlaikus viņš norādīja, ka franšīzes ņēmējs, kam veikals pieder, ir SIA "Skarleta", tāpēc aizvēršanās datumu nevar komentēt.
"SPAR" pārstāvis pieļāva iespēju, ka veikala aizvēršanos varētu būt ietekmējusi neizdevīgā lokācija, bet piebilda, ka uzņēmums un "SPAR Latvija" attiecības beiguši draudzīgi.
Millers norādīja, ka "Skarleta" pieder divi "SPAR" veikali. Par otru veikalu, kas atrodas Saldū, Rīgas ielā, Millers komentāru nesniedza.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Skarleta" pērn strādāja ar 791 617 eiro apgrozījumu, kas ir 4,1 reizi vairāk nekā 2021.gadā, vienlaikus uzņēmums strādāja ar 211 786 eiro zaudējumiem, pretstatā peļņai gadu pirms tam.
Uzņēmums reģistrēts 1994.gadā, tā pamatkapitāls ir 2916 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder Jānim Sausnītim, Jānim Strautiņam, Jurim Aizezeram un Aloizam Norkusam.
Jau ziņots, ka "Skarleta" pērn augustā atvēra pirmos divus "SPAR" veikalus Latvijā.
Kompānija "SPAR Latvija" darbības pirmajā finanšu gadā, kas ilga gandrīz 18 mēnešus, proti, no 2021.gada 7.jūlija līdz 2022.gada 31.decembrim, strādāja ar 167 343 eiro apgrozījumu un 433 655 eiro zaudējumiem.
Kompānija "SPAR Latvija" reģistrēta 2021.gada jūlijā. Tā apmaksātais pamatkapitāls ir 570 000 eiro.
Liepājā darbību pārtrauks veikals "SPAR"
LETA 02.10.2023
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...