Rīga, 22.aug., LETA. Šodien sākas uzņēmumam SIA "Terahouse-Maxcapital" piederošās viesnīcas ēkas Mucenieku ielā 5, Vecrīgā, izsole, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
"Terahouse-Maxcapital" māksatnespējas administratore Lāsma Veipa viesnīcas ēku piedāvā iegādāties kā lietu kopību kopā ar mēbelēm un iekārtām, kas atrodas nekustamajā īpašumā.
Nekustamais īpašums Mucenieku ielā 5 sastāv no zemes gabala ar platību 144 kvadrātmetri un viesnīcas ēkas ar platību 401,3 kvadrātmetri.
Lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 559 400 eiro. Nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība ir 546 000 eiro savukārt kustamās mantas - 13 400 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli. Izsoles solis ir noteikts 30 000 eiro.
Izsoles noslēgsies 21.septembrī plkst.13.
Saskaņā ar zemesgrāmatas informāciju nekustamā īpašuma kreditori ir SIA "Homeland" un Valsts ieņēmumu dienests.
"Terahouse-Maxcapital" reģistrēta 2009.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Iepriekš "Terahouse-Maxcapital" īpašnieks bija Gulams Mohammads Gulami, bet kopš 2019.gada aprīļa uzņēmuma īpašnieks ir Ronalds Gulami.
Rīgas rajona tiesa uzņēmumam pasludinājusi maksātnespēju 2021.gada 2.augustā.
Informācija LETA arhīvā liecina, ka 2004.gadā ēkā Mucenieku ielā 5 atklāta trīszvaigžņu viesnīca "Viesturs". "Terahouse-Maxcapital" pieder arī viesnīca "Old City Boutique Hotel" Teātra ielā.
Sākas "Terahouse-Maxcapital" piederošās viesnīcas ēkas Vecrīgā izsole
LETA 22.08.2023
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...