Rīga, 26.jūl., LETA. Fitnesa klubu tīkls SIA "My Fitness" pagājušajā gadā strādāja ar 9,233 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 3,6 reizes vairāk nekā 2021.gadā, savukārt kompānijas zaudējumi saruka vairākkārt un bija 133 667 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušā gada finanšu rezultātus pozitīvi ietekmēja Covid-19 pandēmijas ierobežojošo pasākumu atcelšana.
Vienlaikus vadības ziņojumā atzīmēts, ka 2022.gada beigās "My Fitness" tīklā strādāja 13 fitnesa klubi Rīgā. Pērn atvērts viens jauns sporta klubs, kamēr viens slēgts. Līdztekus viens "My Fitness" klubs pērn bija izveides stadijā, un tas ir atvērts šā gada maijā.
Pēc vadības ziņojumā minētā, "My Fitness" mērķis ir turpināt augt, kā arī pastāvīgi uzlabot pakalpojumu kvalitāti un daudzveidību.
2021.gadā "My Fitness" strādāja ar 2,54 miljonu eiro apgrozījumu un 1,731 miljona eiro zaudējumiem.
Kompānija reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3 702 845 eiro. "My Fitness" īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais "My Fitness".
"My Fitness" apgrozījums pērn pieaudzis 3,6 reizes
LETA 26.07.2023
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...