Rīga, 7.jūn., LETA. Celtniecības materiālu vairumtirgotājs SIA "Paroc" pagājušajā gadā strādāja ar 16,468 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 47,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 29,1% un bija 186 713 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā augstais pieprasījums skaidrots galvenokārt ar energoefektivitātes pasākumiem, kas tika apmaksāti no 2014.-2021.gada Eiropas Savienības finansējuma.
Kompānijas vadības ziņojumā teikts, ka šogad nav saskatāms straujš tirgus pieprasījuma pieaugums.
Vienlaikus uzņēmuma vadība izsaka cerību, ka Eiropas Savienības līdzfinansējums energoefektivitātes pasākumu veikšanai arī 2023.gadā būs pieejams līdzšinējā apmērā.
Tāpat vadības ziņojumā norādīts, ka turpinās siltināšanas nozīmes nostiprināšanās sabiedrības apziņā, kas veicina pieprasījumu pēc "Paroc" produkcijas.
2021.gadā "Paroc" strādāja ar 11,169 miljonu eiro apgrozījumu un 263 471 eiro peļņu.
Kompānija "Paroc" reģistrēta 1993.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 89 400 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Somijas kompānijai "Paroc Group".
Celtniecības materiālu vairumtirgotāja "Paroc" apgrozījums pērn pieaudzis par 47,4%
LETA 07.06.2023
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...