Rīga, 5.jūn., LETA. Būvmateriālu ražotāja SIA "Bauroc" apgrozījums pagājušajā gadā bija 21,342 miljoni eiro, kas ir par 26,3% vairāk nekā 2021.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 96,2% un bija 1,914 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums pievienoja meitasuzņēmumu SIA "Ogre Industrial Park", no kura iepriekš tika nomāta zeme, ēkas un ražošanas iekārtas.
Tāpat pērn turpinājās Lietuvā un Igaunijā ražoto gāzbetona izstrādājumu tirdzniecība, ekspluatācijā tika nodota jauna produkcijas iepakojuma līnija un autoklāvs.
Šogad "Bauroc" plāno uzlabot gāzbetona izstrādājumu ražošanas tehnoloģijas, kā arī meklēt risinājumus izmaksu efektivitātes nodrošināšanai.
2021.gadā "Bauroc" strādāja ar 16,899 miljonu eiro apgrozījumu un guva 975 518 eiro peļņu.
Kompānija "Bauroc" reģistrēta 2002.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,37 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas uzņēmums "Bauroc", bet patiesais labuma guvējs ir Igaunijas pilsonis Ivars Paplavskis.
Būvmateriālu ražotāja "Bauroc" apgrozījums pērn pieaudzis par 26,3%
LETA 05.06.2023
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...