Rīga, 11.maijs, LETA. Dārzeņu un augļu pārstrādātājs SIA "Kronis" pagājušajā gadā strādāja ar 4,53 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa palielinājās 2,7 reizes un bija 241 754 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2022.gadu var vērtēt "kā uz perspektīvu vērstu turpmākai attīstībai".
Pērn kompānijas produkcija realizēta gan vietējā tirgū, gan arī eksportā.
Šogad plānots modernizēt ražošanu, ieguldot resursus jaunos produktos, iepakojumā un energoefektivitātē. Savukārt pārdošanā plānota jaunu ārvalstu klientu piesaistīšana un Latvijā pārdotās produkcijas apmēra kāpināšana.
2021.gadā "Kronis" strādāja ar 3,421 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 12,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa palielinājās 2,1 reizi un bija 88 858 eiro.
Kompānija "Kronis" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 678 198 eiro. Kompānija pieder Jānim Āboliņam (52,21%), Aivaram Svareniekam (40,04%), Ivetai Svareniece-Āboliņai (7,59%), Silvijai Elksnei (0,13%) un Benitai Svareniece (0,04%).
Dārzeņu un augļu pārstrādātāja "Kronis" apgrozījums pērn pieaudzis par 32,4%
LETA 11.05.2023
Pagarina konkursu uz farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju kompetences centrs" pagarinājusi pieteikšanās termiņu konkursā uz pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvija
...
Liepājā no augusta pieaugs siltumenerģijas tarifs
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Liepājas enerģija" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta atkarībā no dabasgāzes cenas pieaugs par 4,2-10,3%, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" publiskotais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)
...
"Mārtiņa beķerejas" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 2,7%
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. Konditorejas izstrādājumu zīmola "Mārtiņa beķereja" īpašnieks SIA "Pērse L.L.K." pagājušajā gadā strādāja ar 5,108 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 26 186 eiro
...