Rīga, 9.maijs, LETA. Sakarā ar plānoto tilta rekonstrukciju līdz 31.maijam slēgta gājēju un velosipēdistu kustība pār Svētes tiltu Bāra ceļā, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.
Tilta sliktā tehniskā stāvokļa dēļ mehānisko transportlīdzekļu kustība ir aizliegta jau ilgāku laiku, bet no 8.maija pār tiltu Bāra ceļā nevar pārvietoties arī gājēji un velosipēdisti.
Tilta rekonstrukcijas gaitā plānots pārbūvēt tilta klāju. Esošo koka tilta konstrukciju demontēs līdz dzelzsbetona konstrukcijām, un jaunā koka tilta konstrukciju paredzēts balstīt uz esošajiem dzelzsbetona balstiem. Kopējais inženierbūves apbūves laukums ir 150 kvadrātmetri. Gājēju un velosipēdistu drošībai uz tilta paredzēts uzstādīt 1,3 metrus augstas margas un tikpat augstas barjeras tilta pieejās.
Tilta pārbūvi par 19 203 eiro veiks SIA "Būvinženieris", liecina Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) publicētie dokumenti.
SIA "Būvinženieris" reģistrēts 2013.gadā, uzņēmuma īpašnieki ir Vladimirs Barkovs un Zenons Zaņevskis, liecina "Firmas.lv" dati. Apgrozījums 2022.gadā bija 2,42 miljoni eiro, peļņa 0,47 miljoni eiro.
Līdz maija beigām slēgts Svētes tilts Bāra ceļā
LETA 09.05.2023
Asociācija pārmet "Rīgas siltumam" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu; uzņēmums pārmetumus noraida
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Rīgas ilgtspējīgas siltumapgādes asociācija pārmet AS "Rīgas siltums" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu, bet "Rīgas siltums" pārmetumus noraida, skaidrojot, ka viss tiek darīts atbilstoši likumam un ikdienas izsolēs jebku
...
"Forevers": ĀCM uzliesmojumam "Vaiņodes bekons" novietnē nevajadzētu būtiski ietekmēt cūkgaļas pieejamību
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Nav pamata uzskatīt, ka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 mājas cūku būtiski ietekmēs cūkgaļas pieejamību Latvijas tirgū, jo t
...
"Vaiņodes bekona" novietnē likvidēs kopumā 22 262 cūkas
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā likvidēs kopumā 22 262 cūkas, aģentūrai LETA pavēstīja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
Dienests, veicot epid
...