Rīga, 2.maijs, LETA. Medus uzpircējs un biškopības inventāra tirgotājs SIA "Vinnis" pagājušajā gadā strādāja ar 1,812 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,8% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānijas peļņa palielinājās par 23,4% - līdz 184 516 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn SIA "Vinnis" turpināja ražot, fasēt un realizēt medus produktus un delikateses, paplašinot biškopības inventāra un bišu barības tirdzniecību Baltijā. Tāpat uzņēmums meklēja un veidoja jaunus produktus, kas ļautu paplašināt tirdzniecības apmērus un preču piedāvājuma klāstu.
"Vinnis" vadība norāda, ka pērn inflācija un būtiskais energoresursu un izejvielu cenu kāpums un nestabilitāte piespieda uzņēmumu krasi mainīt produkcijas un preču cenas.
Uzņēmums arī turpmāk plāno saglabāt esošo attīstības līmeni un pārdošanas tirgu. Tāpat plānots meklēt un attīstīt jaunus darbības virzienus un jaunus realizācijas tirgus, izveidojot jaunus produktus.
Vadības ziņojumā atzīmēts, ka turpmāk uzdevums ir arī nezaudēt iepriekšējos gados iemantoto patērētāju uzticību uzņēmuma produkcijai.
Jau ziņots, ka "Vinnis" 2021.gadā strādāja ar 1,385 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,1% mazāk nekā gadu iepriekš, un kompānijas peļņa samazinājās par 14,6% - līdz 149 490 eiro.
Uzņēmums "Vinnis" ir reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 59 640 eiro. Kompānija uz pusēm pieder Aigaram Rezgalim un Uldim Rudmiezim.
Medus uzpircēja un biškopības inventāra tirgotāja "Vinnis" apgrozījums pērn palielinājies par 30,8%
LETA 02.05.2023
Asociācija pārmet "Rīgas siltumam" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu; uzņēmums pārmetumus noraida
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Rīgas ilgtspējīgas siltumapgādes asociācija pārmet AS "Rīgas siltums" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu, bet "Rīgas siltums" pārmetumus noraida, skaidrojot, ka viss tiek darīts atbilstoši likumam un ikdienas izsolēs jebku
...
"Forevers": ĀCM uzliesmojumam "Vaiņodes bekons" novietnē nevajadzētu būtiski ietekmēt cūkgaļas pieejamību
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Nav pamata uzskatīt, ka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 mājas cūku būtiski ietekmēs cūkgaļas pieejamību Latvijas tirgū, jo t
...
"Vaiņodes bekona" novietnē likvidēs kopumā 22 262 cūkas
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā likvidēs kopumā 22 262 cūkas, aģentūrai LETA pavēstīja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
Dienests, veicot epid
...