Rīga, 17.apr., LETA. Degvielas mazumtirgotājs SIA "Circle K Latvia" ieviesis iespēju automātiski norēķināties par degvielu "Circle K" degvielas uzpildes stacijā, reģistrējot automašīnas numura zīmi, aģentūru LETA informēja kopmānijas pārstāvji.
Kompānijā skaidro, ka klientiem ir jāreģistrē automašīnas numura zīme lietotnē "Easy Fuel" un jāpievieno bankas karte.
"Circle K" degvielas uzpildes stacijās esošās kameras nolasīs klienta automašīnas numura zīmi, sistēma apstiprinās maksājumu, aktivizēs sūkni un, kad klients būs pabeidzis degvielas uzpildi, no bankas kartes tiks iekasēta maksa par degvielu.
Ja "Easy Fuel" iestatījumos ir norādīta lietotnes atrašanās vietas noteikšana uz "Vienmēr ieslēgts" un lietotnē dota atļauja sūtīt paziņojumus, apmaksas process būs pilnībā automātisks.
Automātiskā apmaksa ir iespējama ar "VISA" un "Mastercard" kartēm, kurām ir atļauti norēķini internetā.
Lai apmaksa par degvielu būtu veiksmīga, bankas konta atlikumam ir jābūt vismaz 70 eiro, kas pirms uzpildes tiks rezervēti. Pēc uzpildes pabeigšanas tiks iekasēta precīza summa par uzpildīto degvielu, bet atlikušo rezervēto summu klients atgūs atpakaļ bankas kontā.
Ja gadījumā lietotnes darbībā būs tehniskas problēmas, par degvielu varēs norēķināties ierastajā veidā - ar mobilo maksājumu, norēķinoties pie sūkņa, vai samaksāt degvielas uzpildes stacijā pie kases.
Jau vēstīts, ka "Circle K Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.maija līdz 2022.gada 30.aprīlim, bija 461,179 miljoni eiro, bet peļņa bija 9,08 miljoni eiro.
Kompānija "Circle K Latvia" reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 27,564 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Circle K Latvia" pieder Norvēģijā reģistrētajai "Circle K".
"Circle K" ievieš iespēju norēķināties par degvielu, reģistrējot automašīnas numura zīmi
LETA 17.04.2023
Pagarina konkursu uz farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju kompetences centrs" pagarinājusi pieteikšanās termiņu konkursā uz pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvija
...
Liepājā no augusta pieaugs siltumenerģijas tarifs
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Liepājas enerģija" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta atkarībā no dabasgāzes cenas pieaugs par 4,2-10,3%, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" publiskotais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)
...
"Mārtiņa beķerejas" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 2,7%
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. Konditorejas izstrādājumu zīmola "Mārtiņa beķereja" īpašnieks SIA "Pērse L.L.K." pagājušajā gadā strādāja ar 5,108 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 26 186 eiro
...