Rīga, 6.apr., LETA. Aprīlī sāks nepabeigtas daudzstāvu jaunbūves nojaukšanu Rīgā, Sedas ielā 12 netālu no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas "Gaiļezers", aģentūru LETA informēja SIA "Caduceus Development" valdes loceklis Gunārs Kosojs.
Pagājušā gadsimta 80. gados šajā vietā sākta, bet netika pabeigta dzemdību nama būvniecība.
Būves nojaukšana notiks pakāpeniski, process sadalīts vairākos posmos. Sākotnēji tiks demontēta ēkas virszemes daļa, nākamais posms būs betona drupināšana, pēc kā sekos pamatu nojaukšana, virsmas izlīdzināšana un materiālu izvešana. Pēc tam teritorija tiks sakārtota un kļūs par drošu vidi.
Demontāžas grafiks paredz darbu izpildi līdz 2024.gada augustam.
Lai mazinātu būvdarbu procesa iespējamās mijiedarbības ar apkārtējo vidi, būvkonstrukcijas tiks mitrinātas, kā arī veikts vibrāciju un apkārtējo ēku monitorings. Rezultāti tiks ņemti vērā, organizējot demontāžas darbus.
Būvdarbu laikā šajā teritorijā ar mainīgu intensitāti iespējama būvtehnikas pārvietošanās. Demontāžas darbu zona ir norobežota, taču ap to pārvietošanās apgrūtinājumu vai liegumu nebūs. Būves demontāžas laikā tuvākajā apkārtnē var būt paaugstināts trokšņa līmenis, norāda Kosojs.
"Caduceus Development" 2022.gadā strādāja ar 168 004 eiro zaudējumiem, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums reģistrēts 2014.gadā un tā pamatkapitāls ir 722 800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir AS "Sensum grupa" (75%) un SIA "KG Investment" (25%). Patiesais labuma guvējs ir Lihtenšteinas pilsonis Aleksandrs Braiens Džīvzs.
Aprīlī sāks nepabeigtas daudzstāvu jaunbūves nojaukšanu pie slimnīcas "Gaiļezers"
LETA 06.04.2023
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...