Rīga, 4.apr., LETA. Atpūtas kompleksa "Līvu akvaparks" pārvaldītājs SIA "Akvaparks" pagājušajā gadā strādāja ar 5,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas astoņas reizes vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 2,157 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pagājušajā gadā kompānijas sasniegtais apgrozījums un peļņa ir vēsturiski augstākie finanšu rādītāji kopš uzņēmuma dibināšanas 2000.gadā.
Gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka pērn janvārī un februārī "Akvaparks" atradās dīkstāvē, bet darbu atsāka martā, kad valdība pieņēma lēmumu par Covid-19 ierobežojumu samazināšanu.
Uzņēmums pērn pieteicies virknei Covid-19 atbalsta pasākumu un kopumā no valsts "Akvaparks" atbalstos saņēmis 633 800 eiro.
Pēc vadības ziņojumā minētā, pērn "Līvu akvaparku" apmeklēja 194 400 cilvēku, kas ir 5,5 reizes vairāk nekā 2021.gadā, bet par 15% mazāk nekā pirms pandēmijas 2019.gadā.
Vienlaikus vadības ziņojumā atzīmēts, ka energoresursu un izejvielu cenu kāpums pērn noteica pakalpojuma cenu pieaugumu.
"Akvaparks" vadība norāda, ka turpmākajos gados uzņēmuma attīstības plāni realizēsies atbilstoši Eiropas Savienības un citu valstu ekonomikas iespējām. Vadība paredz, ka "Akvapars" 2023.gadā, neskatoties uz ģeopolitiskajiem sarežģījumiem, saglabās ilgtspēju.
2021.gadā "Akvaparks" strādāja ar 646 225 eiro apgrozījumu, kas 4,3 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, un uzņēmums cieta zaudējumus 851 431 eiro apmērā pretēji peļņai 2020.gadā.
Uzņēmums reģistrēts 2000.gada septembrī, un tā pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. "Akvaparks" īpašnieki ir SIA "Korporatīvā sabiedrība", kuras vienīgais īpašnieks ir Pēteris Šmidre (66,54%), SIA "Art Management", kas pieder Benno Popļanskim (22,36%), Tatjanai Gadžienei piederošais SIA "Etro Serviss" (6,1%) un Nataļjai Aļperšteinai piederošais SIA "Uniholding" (5%).
"Līvu akvaparka" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis astoņas reizes
LETA 04.04.2023
"Škoda" pērn Latvijā piegādāja par 23% vairāk automašīnu
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. Čehijas autoražotājs "Škoda" 2025. gadā Latvijā piegādāja 3178 jaunas automašīnas, kas ir par 23% vairāk nekā 2024. gadā un veido 14,1% tirgus daļu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Kompānijā informē, ka "Škoda" turpina būt l
...
"Signet Bank" izsniegusi 6,88 miljonu eiro aizdevumu automazgātavu tīklam "Puto"
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. "Signet Bank" izsniegusi 6,88 miljonu eiro aizdevumu automazgātavu tīklam AS "Puto", aģentūru LETA informē "Signet Bank" pārstāvji.
"Puto" aizdevumu plāno izmantot, lai atvērtu sešas jaunas pašapkalpošanās automazgātavas - čet
...
Izsolē piedāvās iegādāties Sajūtu parka un hosteļa nomas tiesības Valmierā
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. SIA "Valmieras olimpiskais centrs" atkārtotā rakstveida izsolē piedāvās iegādāties Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka un viesnīcas "Sajūtu parka hostelis" nomas tiesības, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis
...