Rīga, 31.marts, LETA. Latvijas Bankas Uzraudzības komiteja izsniegusi SIA "Nectaro" (iepriekš - "DoFinance") licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Bankā.
"Nectaro" izsniegtajā licencē norādītie atļautie ieguldījumu pakalpojumi ir rīkojumu izpilde klientu vārdā, portfeļa pārvaldība un finanšu instrumentu izvietošana, neuzņemoties saistības izpirkt finanšu instrumentus.
Savukārt licencē norādītais atļautais ieguldījumu blakuspakalpojums ir finanšu instrumentu turēšana.
Pārejas periodā pēc licences saņemšanas "Nectaro" pārvaldītajā platformā tiks pakāpeniski pārtraukta investīciju veikšana cesijas līgumu noslēgšanas veidā un tiks sākta finanšu instrumentu piedāvāšana.
"Nectaro" informēs klientus par izmaiņām, kas saistītas ar statusa maiņu, un par ieguldītāju darījumiem ar finanšu instrumentiem piemērojamajiem aizsardzības mehānismiem atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likuma un atbilstošās direktīvas, kā arī komplektētu privāto ieguldījumu un apdrošināšanas ieguldījumu produktu regulas un Prospektu regulas prasībām un informēs klientus par ieguldītāju aizsardzības sistēmas darbību atbilstoši Ieguldītāju aizsardzības likuma prasībām.
Tāpat "Nectaro" informēs klientus par riskiem, kas saistīti ar ieguldījumiem kompānijas izplatītajos produktos.
2021.gadā "Nectaro" apgrozījums bija 199 674 eiro, bet peļņa - 39 533 eiro. Kompānijas 2022.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.
Kompānija "Nectaro" reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 160 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Nectaro" vienīgā īpašniece ir SIA "Alfa Finance", bet patiesie labuma guvēji ir Jānis Kuļikovskis un Viesturs Kuļikovskis.
Latvijas Banka izsniegusi "Nectaro" ieguldījumu brokeru sabiedrības licenci
LETA 31.03.2023
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...